Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

vktr fórumtárs, ha esetleg lesz egy kis időd, ki tudnád nekem deríteni hogy a C20XE motoros gépjárművek szervócsövei különböznek-e valamiben a többitől és ha van esetleg olyan motorkód ami egyezik a C20XE csöveivel, akkor le tudnád nekem írni hogy melyik az? :)

előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

opel16v cartárs, láttalak nemrég esztergom kertvárosban a vasútiátjáróban az omival. Későn vettelek észre, de vészvillogóztam, nemtom észlelted-e. :P

Nem vettelek észre, pedig törölközőn ültem, mert a komáromi strandról jöttünk éppen, és én az utsó percig vízben voltam :) :(

Link to comment
Megosztás:

Anti, mész szombaton kkházára? Nem tudom még hogy alakul, de ha úgy ahogy szeretném, beférek hozzád? de el is kéne jönni értem :) :(

Megyek... reggel 8-ra ott vagyok...ahogy szoktunk... viszont nem jövök vissza Bp-re, hanem csak Szigethalomra... dél körül meg kell nézni egy házikót ott...

szal ha meg tod oldani, hogy hazajuss akkor lehet róla szó persze... (meg ha nem megyünk le már pénteken Szhalomra...de ez kiderül addig bőven...)

Link to comment
Megosztás:

Méééé ennek mi??? :) :(

Hát ez egy kérdés. Hátha kapok választ és okosabb leszek. Persze közben kaptam, hogy ez 30 mondat volt. Most már ezt is tudom. Okosabb lettem.

Holnap ha elállt a délnyugati akkor kifújja a felhőket az északi és megint legalább olyan jót lehet majd veretni mint hétvégén :P

http://windguru.cz/hu/index.php?sc=59503

Link to comment
Megosztás:

Megyek... reggel 8-ra ott vagyok...ahogy szoktunk... viszont nem jövök vissza Bp-re, hanem csak Szigethalomra... dél körül meg kell nézni egy házikót ott...

szal ha meg tod oldani, hogy hazajuss akkor lehet róla szó persze... (meg ha nem megyünk le már pénteken Szhalomra...de ez kiderül addig bőven...)

Oké, majd meglátom akkor, de akkor max délig leszel, vagyis még addig sem ha leakarsz utazni oda? Miért nem Vasárnap nézitek meg? Kár, pedig gondoltam eszünk iszunkm ott egész nap, kell a plusz súly :) Na mindegy addig még sok víz lefolyik a dunán! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.