Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Dógozok sajnos... ráadásul Forma 1-van... :(

Kár, mondjuk én is kimaradok belőle, bár péntek és vasárnap szerintem nem lesz rossz! De kicsit pihenni is kell! Unatkozni nem fogunk, eddig 32 taxival megyünk le :) Remélem jó idő lesz!

Gondolom teltház van nálatok is, hívni akartalak azt hiszem hétfőn de mondom biztos teltház van és elvittem a Victoriába az utasokat!

Link to comment
Megosztás:

Kár, mondjuk én is kimaradok belőle, bár péntek és vasárnap szerintem nem lesz rossz! De kicsit pihenni is kell! Unatkozni nem fogunk, eddig 32 taxival megyünk le :) Remélem jó idő lesz!

Gondolom teltház van nálatok is, hívni akartalak azt hiszem hétfőn de mondom biztos teltház van és elvittem a Victoriába az utasokat!

A Passageban még van hely 2 szép nagy lakás 140 EUR körül/éj...ha tudsz rá valakit, holnap délelőtt ott vagyok... :(

Link to comment
Megosztás:

A Passageban még van hely 2 szép nagy lakás 140 EUR körül/éj...ha tudsz rá valakit, holnap délelőtt ott vagyok... :(

Már ma is jó lett volna? Egyik kollégám keresett hasonlót a főcsatornán, ha ezt tudom ajánlom neki! :) Elvitte a Meridienbe, úgy utálom azokat, szemét egy népség,

Mind1 majd kalkulálok ezzel is, úgy is csörgök ha van valami!

Link to comment
Megosztás:

Már ma is jó lett volna? Egyik kollégám keresett hasonlót a főcsatornán, ha ezt tudom ajánlom neki! :) Elvitte a Meridienbe, úgy utálom azokat, szemét egy népség,

Mind1 majd kalkulálok ezzel is, úgy is csörgök ha van valami!

Lett volna...

Holnaptól van egy 2 éjszakára, aztán van egy péntektől 2 éjszakára...

80 nm-nél nagyobb luxuskecók... :(

Az épület maga gáz, mert kihalt de a kecók jók...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.