Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha jól emlékszem legutoljára 7-12 ezer közt vagy még picivel több volt annak megfelelően, hogy de. és du. is szerettél volna menni. 8x20 perces etapok vannak de. 4, du. 4.

2 kategóriában 150 LE-ig és 150-től felfele.

hát akkor ez kimarad sajna. Én csak pár kört mentem volna, hogy legalább kipróbáljam milyen is ott menni, mert egy gyári focusba nem volt nagy élmény, főleg hogy féltette a fos szalonautót :) .

Link to comment
Megosztás:

A BMW-sek terveznek szeptemberben (asszem elején) egy ilyen Euróringes pályanapot és amikor Turbóá a kezembe nyomta a flyert, azt mondta, hogy nem csak BMW-ket várnak szeretettel.

Ha lenne rá igény, írjuk össze, hogy hány ember jönne és akkor hétvégén megkérdezem tőlük mit gondolnak. Gondolom egy x létszámot nem kellene túllépni, ezért meg kell beszélni, hogy hányan férnénk még be.

Link to comment
Megosztás:

A BMW-sek terveznek szeptemberben (asszem elején) egy ilyen Euróringes pályanapot és amikor Turbóá a kezembe nyomta a flyert, azt mondta, hogy nem csak BMW-ket várnak szeretettel.

Ha lenne rá igény, írjuk össze, hogy hány ember jönne és akkor hétvégén megkérdezem tőlük mit gondolnak. Gondolom egy x létszámot nem kellene túllépni, ezért meg kell beszélni, hogy hányan férnénk még be.

:)

Link to comment
Megosztás:

A BMW-sek terveznek szeptemberben (asszem elején) egy ilyen Euróringes pályanapot és amikor Turbóá a kezembe nyomta a flyert, azt mondta, hogy nem csak BMW-ket várnak szeretettel.

Ha lenne rá igény, írjuk össze, hogy hány ember jönne és akkor hétvégén megkérdezem tőlük mit gondolnak. Gondolom egy x létszámot nem kellene túllépni, ezért meg kell beszélni, hogy hányan férnénk még be.

Azért erre a hozzászólásra felhívnám minden kedves pályazsonglőr figyelmét :

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=532331 :)

Link to comment
Megosztás:

hát akkor ez kimarad sajna. Én csak pár kört mentem volna, hogy legalább kipróbáljam milyen is ott menni, mert egy gyári focusba nem volt nagy élmény, főleg hogy féltette a fos szalonautót :) .

Na pont azért van ez a párezer Ft hogy az ilyen macskajancsik ne menjenek bohóckodni mf1.gifmf1.gifmf1.gif

Link to comment
Megosztás:

Azért erre a hozzászólásra felhívnám minden kedves pályazsonglőr figyelmét :

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=532331 :)

Azért egy euroringet ne hasonlítsunk egy kecskeméti gokart pályához szerintem. :(

Ha valakit érdekel a téma, szerintem meg tudja oldani, hogy mindkettőre menjen. :P

Én szerintem megyek mindkettőre, de a ringre csak akkor, ha a Corsa akkor még nem lesz szétszedve.

Link to comment
Megosztás:

Azért egy euroringet ne hasonlítsunk egy kecskeméti gokart pályához szerintem. :(

Ha valakit érdekel a téma, szerintem meg tudja oldani, hogy mindkettőre menjen. :P

Én szerintem megyek mindkettőre, de a ringre csak akkor, ha a Corsa akkor még nem lesz szétszedve.

Csak jeleztem, hogy a relalítások talaján maradva lészen 1 ilyen lehetőség is :)

Link to comment
Megosztás:

Csak jeleztem, hogy a relalítások talaján maradva lészen 1 ilyen lehetőség is :)

Tudtam már, hogy lesz kecskeméti pályanap és oda mindenképp el is szeretnék menni, még ha csak nézőnek is.

De ha lehetőségem lesz, szerintem megyek euróringre is, de oda kocsi nélkül nem mennék el. :(

Link to comment
Megosztás:

Tudtam már, hogy lesz kecskeméti pályanap és oda mindenképp el is szeretnék menni, még ha csak nézőnek is.

De ha lehetőségem lesz, szerintem megyek euróringre is, de oda kocsi nélkül nem mennék el. :)

nem értem hogy tudttok örülni , hogy körbe körbe kocsikázhattok! :P :(

Link to comment
Megosztás:

nem értem hogy tudttok örülni , hogy körbe körbe kocsikázhattok! :D :hiya:

Az egyik beszól, hogy mi értelme van 400 méteres egyenesen versenyezni, mert mint köztudott, gázt nyomni akárki tud, most meg Te írod, hogy mi a jó abban, ha körbe kocsikázunk. :) :D

Ha neked ezek nem tetszenek, akkor közlekedj óvatosan a kocsival és vigyázz, hogy meg ne hajtsd, mert még a végén 4000 fölé fog pörögni és azt nem élnéd túl! :D :lol:

Egyszer élünk, tehát szórakozni akarok, a Corsát meg pont azért építettem. :( :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.