Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha nem alszok be, akkor elképzelhető...

Hogy lehet pénteken aludni? Én hajnal 3-kor kezdtem pénteken a melót még is kimentem hajnal 1-ig, igaz remegett már mindenem a fáradságtól :) Mondjuk eléggé halott az ivecó már 5-10 kocsi ha kimerészkedik, biztos máshová járnak.

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, voltam a hétvégén Balcsin. Előtte telitankoltam a kocsit és 7.05-re jött ki a fogyi. Pedig nem is vigyáztam. fele pálya 120-130al fele város volt.

Tessék post :(

nem értem mért nem veszel 1.3 Uno dizelt azzal 5lityire is lemenne....

az is viszi a 100-at :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor már inkább az Euroringre... a HRing sokkal jobban eszi az autót...a EURing-nél meg az a gond, hogy nem nagyon van lehetőség levezetőkört menni...

de az euroring fizetős nem? Ha jól tudom mi pl mikor voltunk Hringen 2 éve akkor a nyilt napon ingyen fel lehetett menni saját autóval. Akkor pont vittek minket egy oktatásra így csak egy focussal mentünk, de mire vissza mentem saját autóval már nem lehetett nevezni mert azt meg délelőtt kell. Voltak ott tesztautók is amivel vittek egy kört ha akartad. Egy évbe 2-3 alkalom van ilyen ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

de az euroring fizetős nem? Ha jól tudom mi pl mikor voltunk Hringen 2 éve akkor a nyilt napon ingyen fel lehetett menni saját autóval. Akkor pont vittek minket egy oktatásra így csak egy focussal mentünk, de mire vissza mentem saját autóval már nem lehetett nevezni mert azt meg délelőtt kell. Voltak ott tesztautók is amivel vittek egy kört ha akartad. Egy évbe 2-3 alkalom van ilyen ha jól tudom.

Egyébként, ha lenne ilyen, engem is érdekelne. Szerintem még 1-2 ezer HUF-t is megér egy pár karika a Ringen.

Biztos nagyobb élmény, mint a Grand Turismo :)

Link to comment
Megosztás:

de az euroring fizetős nem? Ha jól tudom mi pl mikor voltunk Hringen 2 éve akkor a nyilt napon ingyen fel lehetett menni saját autóval. Akkor pont vittek minket egy oktatásra így csak egy focussal mentünk, de mire vissza mentem saját autóval már nem lehetett nevezni mert azt meg délelőtt kell. Voltak ott tesztautók is amivel vittek egy kört ha akartad. Egy évbe 2-3 alkalom van ilyen ha jól tudom.

ha jól emlékszem legutoljára 7-12 ezer közt vagy még picivel több volt annak megfelelően, hogy de. és du. is szerettél volna menni. 8x20 perces etapok vannak de. 4, du. 4.

2 kategóriában 150 LE-ig és 150-től felfele.

Link to comment
Megosztás:

ha jól emlékszem legutoljára 7-12 ezer közt vagy még picivel több volt annak megfelelően, hogy de. és du. is szerettél volna menni. 8x20 perces etapok vannak de. 4, du. 4.

2 kategóriában 150 LE-ig és 150-től felfele.

Íííííííííííígy van de hidd el Csabi nem ez a sok hanem a gumi + fék + a kasznis ha leesel a pályáról.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.