Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszi az együttérzést. Astráddal amit soseadszel mivan?

Együtt érzek én ám veled te kis tündi bündi :) ezért írtam hogy milyen rossz lehet :(

Jól van a kis brutál gép, pénteken kivittem kicsit megsétáltatni, kakilni a parkba meg ilyenek :P kibeba@@ott jól megy még mindig, ha nem viszik el az sem baj, még 600-ig lemegyek az árral majd, mert így nem adok hozzá semmi alkatrészt. Az új kocsi megvételéhez hála az istennek nem kell hogy eladjam a gsi-t. A súlyadót is kifizettem már egész évre, kötelezőt is kifizettem a 3. negyedévit, műszaki van rajta 1.5 év, a zöldkártya jár majd le 1-2 hónapon belül, végül is elvan a parkolóba, csak max sajnálom. :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Vettem ma hajnal 3 óra körül a roosevelt téren egy dvd lejátszót asztalit,5000Ft-ra mondta de lealkudtam 3 ezerre, mondom milyen ügyi vagyok, mp4 divix meg minden, erre hazahozom és megse mukkan :) na nembaj, ment már nagyobb hülyeségre is el 3 ezer :( 3 hete meg az egyik kolléga egy stihl fűrészt vett a dózsa téren :P 50, 000ft árulta és 20,000Ft megvette :lol: Miket lehet vásárolni egy taxisnak :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Vettem ma hajnal 3 óra körül a roosevelt téren egy dvd lejátszót asztalit,5000Ft-ra mondta de lealkudtam 3 ezerre, mondom milyen ügyi vagyok, mp4 divix meg minden, erre hazahozom és megse mukkan :) na nembaj, ment már nagyobb hülyeségre is el 3 ezer :( 3 hete meg az egyik kolléga egy stihl fűrészt vett a dózsa téren :P 50, 000ft árulta és 20,000Ft megvette :lol: Miket lehet vásárolni egy taxisnak :hiya:

képzelem mennyire legálok a cuccok, amiket így árulnak :D

Link to comment
Megosztás:

képzelem mennyire legálok a cuccok, amiket így árulnak :P

Ja, legalább annyira mint az összes piacon itt pesten, vagy bárhol máshol az országban! Szerinted mikor ellenőrzés van a Józsefvárosin, miért csomagol össze mindenki? :) Múltkor bementem épp egy razia után, még gatyát sem tudtam venni :(

Link to comment
Megosztás:

Ja, legalább annyira mint az összes piacon itt pesten, vagy bárhol máshol az országban! Szerinted mikor ellenőrzés van a Józsefvárosin, miért csomagol össze mindenki? :) Múltkor bementem épp egy razia után, még gatyát sem tudtam venni :(

nem arról beszéltem, hanem lehet hogy azt a kütyüt fél órával előtte lopták el valahonnan...

Link to comment
Megosztás:

nem arról beszéltem, hanem lehet hogy azt a kütyüt fél órával előtte lopták el valahonnan...

Azt mondjuk nem hiszem, garanciapapír, kezelési útmutató, és minden tartozéka becsomagolva úgy ahogy kell, persze attól mé lehet lopott, de átalában nem szoktak rosszat lopni, ha egyszer nemjó akkor kinek kell az már. Egyszerűen csak átba@@tak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.