Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sonique! Létezhet, hogy ma olyan 2-3 tájékán Kecskemét belvárosában láttalak?Vagy csak alterego? GSi, szín stimmt, felni talán. Lehet?

ui: Redi? te nem járták szintén arra ma? kb. 1 órával később? Vagy csak a szemem káprázik már?

sokat ittál vagy megártot a héten a kánikula :(

nem nem jártam arra

dolgoztam :)

Link to comment
Megosztás:

meg se forduljon az fejedben hogy csak hozod és viszed

jobb esetben 2 nap

rosszabb esetben 1hét .....

ahogy az embernek munkaja engedi

sonique

oda tudnám adni neked valamikor a tárcsát, hogy kifúrasd? vagy ha megmondod hova kinek kell vinni, elviszem.

köszi

Link to comment
Megosztás:

M6-on hazafele egy ilyennel akadtam össze :)

Asszondja: "...2,3 literes közvetlen befecskendezésű benzines MZR turbómotor maximális teljesítménye 260 lóerő, maximális nyomatéka 380 Nm... " "A nyolc másodperces 0-100 km/h-s gyorsulással és a 210 km/h-s végsebességgel kellemes meglepetést okoz, bárki számára."

Tényleg meg is lepődtem, hogy milyen hamar eltűnt a tükrünkben :(

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, voltam a hétvégén Balcsin. Előtte telitankoltam a kocsit és 7.05-re jött ki a fogyi. Pedig nem is vigyáztam. fele pálya 120-130al fele város volt.

Tessék post :D

Az semmi.

Én volt a Baján utánna a Dunapatajon és 1 Forint benzinembe sem került :) :( :P

Ken Blokkal nem találkoztál ? :hiya: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ken Blokkal nem találkoztál ? :lol: :D :D

Nem de vasárnap délután a ferenciek tere és az astoria között két Ferrari is jött szembe :hiya:

Én volt a Baján utánna a Dunapatajon és 1 Forint benzinembe sem került :) :( :P

Fogadjunk hogy viszont a pia az nagyonsokkaltöbbe :D

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, voltam a hétvégén Balcsin. Előtte telitankoltam a kocsit és 7.05-re jött ki a fogyi. Pedig nem is vigyáztam. fele pálya 120-130al fele város volt.

Tessék post :lol:

Én is 7.1-7.4 között járok :D :( :P

Ma feltöltettem a klímát(köszi Ákos a szelepeket)sosem volt ennyire jó :) :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.