Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mé' nincs politikai fórumon? vélemény csak van? vagy ez kb olyan mint a segglyuk? Mindenkinek van csak senki sem kíváncsi a másikéra! :(

Kell róla beszélni! :)

olvasd el a szabályzatot... amúgy feltétel, hogy politikamentesnek kell lennie az egyesületnek, így a hozzá tartozó fórumnak is pl az APEH 1% visszaigénylés miatt... máskülönben nem adják meg...

Link to comment
Megosztás:

Sonique! Létezhet, hogy ma olyan 2-3 tájékán Kecskemét belvárosában láttalak?Vagy csak alterego? GSi, szín stimmt, felni talán. Lehet?

ui: Redi? te nem járták szintén arra ma? kb. 1 órával később? Vagy csak a szemem káprázik már?

most fekete volt vagy fehér? :) :(

én biztos nem, de a fórum official Ken Block fanját láttam a Soroksárin :hiya: :P

Link to comment
Megosztás:

TV2 mintha magam látnám :) Pénteken beült 2 arab a roosevelt téren hogy 30 perc alatt kikéne érni a reptérre 30 eurót adnak, mondom megpróbáljuk, a nagyvárad térnél a dugóba nem hittek benne azonnal megemelték 50 eurora, én meg azonnal dobtam egy szembeforgalmat, annyira örültek kinn a reptéren hogy át is ba@@@ak,, adtak 70 eurot :(

Csináltatok is egy sürgősségi taxi matricát :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.