Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azért van írva 2 ember :( :P

másrészt ki olyan répa, hogy reggel 9-re érkezik? Jöjjön pénteken vagy várjon :hiya:

Jah, na megoldottam azt a szar rúter resetet nyomni kell a gombot és ugy rádugni a tápot :) de megoldódott.... majd iszunk egy söröt rá! :lol:

Link to comment
Megosztás:

"az alelnök szerint 10-12 év felett - a pontos határt még nem rögzítették - évenkénti vizsgakötelezettséget vezetnének be annak érdekében, hogy az idősebb autók műszaki állapota biztosan megfeleljen a szabályoknak. " link...

Azért a két embernek nevezett kisfiú mellé lehet nem ártana még egy rendes biztonságiember :)

majd én vigyázok rájuk :(

Link to comment
Megosztás:

"az alelnök szerint 10-12 év felett - a pontos határt még nem rögzítették - évenkénti vizsgakötelezettséget vezetnének be annak érdekében, hogy az idősebb autók műszaki állapota biztosan megfeleljen a szabályoknak. " link...

Tényleg olyan sok baleset van rossz műszaki állapot miatt, hogy feltétlenül be kell ezt is vezetni még :)

Link to comment
Megosztás:

"az alelnök szerint 10-12 év felett - a pontos határt még nem rögzítették - évenkénti vizsgakötelezettséget vezetnének be annak érdekében, hogy az idősebb autók műszaki állapota biztosan megfeleljen a szabályoknak. " link...

majd én vigyázok rájuk :)

Akkor nem lesz autóm leszarom.... menjenek a büdös picsába....

Link to comment
Megosztás:

a nép választotta :)

nem tudom hány bőrt lehet még lehúzni az autósokról. nekem pl tegnap vizsgázott az astra, semmi hibát nem találtak átment simán de betelt a forgalmi így nem úszom meg olyan olcsón. az éves műszakival meg csak azt érik el h nem lesz a kabrion műszaki :P aminek örültem h pont Blitz előtt egy nappal jár le a ződkártyám....azt sztem megcsináltatom mert eddig mindegyik Blitzen ott volt a kocsi...ilyen is kevés van a klubban :(

Link to comment
Megosztás:

Hát ezeken besza behu :) :( :P

Amikor a taxi átrobog a piroson, az utas felszisszen.

- Ugyan, - mondja a sofőr - mi taxisok minden piroson áthajtunk!

Aztán a küvetkező zöld lámpánál megáll.

- Most miért állt meg?

- Hátha jön egy másik taxis.

- Ezerkétszázat mutat az óra, uram - mondja a taxisofőr.

- Ennyire nem számítottam. Visszavinne kilencszáz forintig? Akkor még egy százas borravalót is tudnék adni!

Szőke nő az Andrássy úton beugrik egy ott álló taxiba:

- Az Andrássy útra, legyen szíves!

- Már ott vagyunk hölgyem!

- Hűűű! Ilyen gyorsan? Mennyivel tartozom?

- Semmivel!

- Hűűű, de olcsó!

- Mit mond a rasszista taxis, ha meglát a zebrán egy kínait?

- Na, ezen a sárgán még átmegyek!

Lemegy a vendég a hotel recepciójára és így szól az angolul nem túl jól beszélő portáshoz:

- Good morning! Please call me a taxi!

- Oh, good morning mister Ataxi, how are you?

Angol turista érkezik Magyarországra, és leint egy taxit.

- Vigyen el a nevezetességekhez!

A taxis elviszi a Lánchídhoz. Megkérdezi az angol:

- Mennyi idő alatt készült el ez a híd?

- Két év alatt.

- Ohh...az angolok egy év alatt felépítenek egy ilyet.

A taxis kicsit ideges lesz, elviszi a Citadellához. Az angol megint megkérdezi:

- Mennyi idő alatt készült ez el?

- Egy év alatt.

- Ohh...az angolok öt hónap alatt felépítenek egy ilyet.

A taxis erre igazán dühös lesz, elviszi a Parlamenthez.

- És ez mennyi idő alatt készült el?

- Nem tudom, reggel még nem volt itt!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.