Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mekkora gyökerek. Gazdag kis pöcsök, hogy szétku.nak egy subarut, ráadásul közúton baromkodnak miközben mások is ott mennek. Pöcsfejek.

Gondolom, roppant nagy érték lehet amerikában egy 2.5ös szívó subaru.

Amikor te a lurdytól Csabiékkal elvágtattál, akkor minden szabályt betartva haladtál ugye ? :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, roppant nagy érték lehet amerikában egy 2.5ös szívó subaru.

Amikor te a lurdytól Csabiékkal elvágtattál, akkor minden szabályt betartva haladtál ugye ? :(

igen én láttam nem a kresz szabállyainak megfelelően közlekedett mindig elénk akart furakodni nagyon veszéjesen vezet féltünk is végig tőle :)

Link to comment
Megosztás:

hohohohóóó, megbeszélhetjük, érdekellne a dolog. Hétvégén ráérsz, akkor felmennék érte. :P PÜben értesíts, vagy nekem a posta is megfelel. :)

Nem leszek itthon. Nem örökbe adnám csak max kölcsön úgyhogy ezt is vissza kell adnod a Kadett ablakemelővel együtt :(

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, roppant nagy érték lehet amerikában egy 2.5ös szívó subaru.

Amikor te a lurdytól Csabiékkal elvágtattál, akkor minden szabályt betartva haladtál ugye ? :)

Akárhogy nézzük szerintem eggyikünk sem dobál zsákokat a másik autó elé hogy jaj de úgyes kikerülte, de kit érdekel a mögöttük lévő ha esetleg annak a szélvédőjén landol. Én pl ilyenekre gondoltam. Szerintem az is más ha valaki elrobog mások melett vagy ha csak cikázik össze-vissza előttük.

Link to comment
Megosztás:

igen én láttam nem a kresz szabállyainak megfelelően közlekedett mindig elénk akart furakodni nagyon veszéjesen vezet féltünk is végig tőle :)

Kis hazudós :P Egyedül én voltam aki inkább lemaradt picit, meg hát ezek az őrültek amilyen úthibákon átmennek... A Lanti legalább 8 motort cserélne mire a váci útig eljutna, mert még a dugók is leérnének neki :(

Link to comment
Megosztás:

Akárhogy nézzük szerintem eggyikünk sem dobál zsákokat a másik autó elé hogy jaj de úgyes kikerülte, de kit érdekel a mögöttük lévő ha esetleg annak a szélvédőjén landol. Én pl ilyenekre gondoltam. Szerintem az is más ha valaki elrobog mások melett vagy ha csak cikázik össze-vissza előttük.

Minden nézőpont kérdése... :)

Link to comment
Megosztás:

És szerinted amikor a mammer "totyog" 50-nel és jobbról balról elhúz mellettük 120-al a városban 10 autó??? :(

Há aki nem használja a tükröt és rosszak az idegei az ne vezessen. Különben is ha elmegy mellette 10 autó attól még nem kell elkezdeni rángatni a kormányt :) Ez kb olyan kis túlzással mint mikor jön egy nénós autó és nem mennek az emberek és

Link to comment
Megosztás:

Há aki nem használja a tükröt és rosszak az idegei az ne vezessen. Különben is ha elmegy mellette 10 autó attól még nem kell elkezdeni rángatni a kormányt :) Ez kb olyan kis túlzással mint mikor jön egy nénós autó és nem mennek az emberek és

Cseszd meg és ha LÁTJA mi a helyzet, akkor nem juthat az az eszébe, hogy hova bújjak fussak a falka elől ? :( :P :hiya:

Anit felétek is tízessssssével jának a mentők, tűzoltók ? :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.