Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Há most mibajod... most hét az most van b@szod... :D

dátum szerint írjam??? vagy hogy szeretnéd???

:hiya:

Vagy úgy, hogy ma hétfő van... holnap kedd, aztán szerda...és utána jön a csütörtök...és már jöhetsz is... :D

én is megyek bezárjuk a szallodat és kimegyünk raccsingolni :lol: :) :P :D :P

vagy már tulzottan megszoktad és kedvedsincs vezetni :(

klima mennyi lett ?

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek véletlenül egy rajza vagy fényképe hogy a gsi koptató felfogató fémcucca hogy néz ki? Vettem koptatót olcsón, de fém nem volt hozzá, aztmondták az okosok ( spzoli ) hogy nem is kell megvenni az eredetit, mert egyszerűen ki lehet vágni lemezből ezt a cuccot, semmi különleges nincs rajta. Csak kellene valami támpont amin elindulhatok hogy mégis hogy néz ki.

Előre is kösz. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek véletlenül egy rajza vagy fényképe hogy a gsi koptató felfogató fémcucca hogy néz ki? Vettem koptatót olcsón, de fém nem volt hozzá, aztmondták az okosok ( spzoli ) hogy nem is kell megvenni az eredetit, mert egyszerűen ki lehet vágni lemezből ezt a cuccot, semmi különleges nincs rajta. Csak kellene valami támpont amin elindulhatok hogy mégis hogy néz ki.

Előre is kösz. :(

4541_61479.jpg

:) :P

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek véletlenül egy rajza vagy fényképe hogy a gsi koptató felfogató fémcucca hogy néz ki? Vettem koptatót olcsón, de fém nem volt hozzá, aztmondták az okosok ( spzoli ) hogy nem is kell megvenni az eredetit, mert egyszerűen ki lehet vágni lemezből ezt a cuccot, semmi különleges nincs rajta. Csak kellene valami támpont amin elindulhatok hogy mégis hogy néz ki.

Előre is kösz. :(

Általában az eredetinél sem az anyagköltséget kell megfizetni hanem a tudást, hogy hogyan is néz ki és hogy kell felrakni. Amúgy ne higgy a rajznak mert lukak is vannak rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

Sonique

a héten mennénk pestre...meddig tart átfúrni?mert reggel megyünk és valamikor délután jönnénk haza

na meg kb mennyi mert már nincs sok pézem :)

meg se forduljon az fejedben hogy csak hozod és viszed

jobb esetben 2 nap

rosszabb esetben 1hét .....

ahogy az embernek munkaja engedi

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek véletlenül egy rajza vagy fényképe hogy a gsi koptató felfogató fémcucca hogy néz ki? Vettem koptatót olcsón, de fém nem volt hozzá, aztmondták az okosok ( spzoli ) hogy nem is kell megvenni az eredetit, mert egyszerűen ki lehet vágni lemezből ezt a cuccot, semmi különleges nincs rajta. Csak kellene valami támpont amin elindulhatok hogy mégis hogy néz ki.

Előre is kösz. :)

Gyere adok eredeti fémet, most szedtem le pár hete.

Link to comment
Megosztás:

Há most mibajod... most hét az most van b@szod... :D

dátum szerint írjam??? vagy hogy szeretnéd???

:P

Vagy úgy, hogy ma hétfő van... holnap kedd, aztán szerda...és utána jön a csütörtök...és már jöhetsz is... :D

Azt próbáltam mondani hogy oké, vettem, értem, meg ilyenek :hiya: Hétfőn válaszoltál a vasárnapi írásomra, hogy ezen a héten, és megvilágosodott előttem hogy most nem késtem le a köpködős kávét :lol: :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.