Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezen már én is komolyan agyaltam :(

Első körben valami tipikus Corsás megoldás jutott eszembe, hogy valami zsinórral leengedni valami takarótáblát elé, amikor szükséges :)

mondjuk abba az a szar, hogy ha úgy mész és kiszúrja egy járőr autó vagy megállítanak levágják a fejed a kocsid meg bezúzzák. Ha meg csak akkor akarod használni mikor trafi van akkor meg ezzel az erővel már fékezhetsz is hamár kiszúrtad, éshapedig meg nem szúrod ki időben akkor meg úgyis bukó.

Link to comment
Megosztás:

mondjuk abba az a szar, hogy ha úgy mész és kiszúrja egy járőr autó vagy megállítanak levágják a fejed a kocsid meg bezúzzák. Ha meg csak akkor akarod használni mikor trafi van akkor meg ezzel az erővel már fékezhetsz is hamár kiszúrtad, éshapedig meg nem szúrod ki időben akkor meg úgyis bukó.

Amikor lent van, akkor nagyon gyorsan kell menni, hogy ne azt szúrja ki, hogy nincs rendszám :)

De persze ez poén csak amúgy, azért eléggé durva lenne ilyen dolgokkal kísérletezni/játszani, csak eljátszik az ember a gondolattal.

Link to comment
Megosztás:

Te minek örülsz 6-ost dobtál.... inkább nyilatkozz mivan a piroskával! :(

Eddig 6-an nézték meg és telefonon érdeklődtek 3-an, mind egytől egyig kp nélküli :) Volt akivel megbeszéltem hogy leteszi a foglalót 50,000Ft-ot és mire ideért 20,000Ft akart adni (csak ennyit tudott összeszedni), elhajtottam a pi@@ába, nem fogok itt papírozgatni 20,000Ft miatt, voltak ketten akik ha eladják a mostani autójukat akkor tudják megvenni, még szerintem hirdetem egy hetet, ha nem jön komoly vevő, kiviszem kaszkadőrhöz fótra a garázsba.

Link to comment
Megosztás:

Eddig 6-an nézték meg és telefonon érdeklődtek 3-an, mind egytől egyig kp nélküli :( Volt akivel megbeszéltem hogy leteszi a foglalót 50,000Ft-ot és mire ideért 20,000Ft akart adni (csak ennyit tudott összeszedni), elhajtottam a pi@@ába, nem fogok itt papírozgatni 20,000Ft miatt, voltak ketten akik ha eladják a mostani autójukat akkor tudják megvenni, még szerintem hirdetem egy hetet, ha nem jön komoly vevő, kiviszem kaszkadőrhöz fótra a garázsba.

Niht ugrabugra nut lángzám spácíren. Meg fogják venni, jó az a kocsi :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig 6-an nézték meg és telefonon érdeklődtek 3-an, mind egytől egyig kp nélküli :P Volt akivel megbeszéltem hogy leteszi a foglalót 50,000Ft-ot és mire ideért 20,000Ft akart adni (csak ennyit tudott összeszedni), elhajtottam a pi@@ába, nem fogok itt papírozgatni 20,000Ft miatt, voltak ketten akik ha eladják a mostani autójukat akkor tudják megvenni, még szerintem hirdetem egy hetet, ha nem jön komoly vevő, kiviszem kaszkadőrhöz fótra a garázsba.

Szal összefoglalva a szokásos gagyi duma! :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.