Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tankolok bele 5000ért és akkor megyünk egyet a ház körül. <_< :)

Hát ma az első körök megvoltak... igazán szolgáltatja az élményt úgy érzem... :) még a rendőrök is csak átnéztek amikor elrúgtam mellettük, mert nem vettem észre őket csak már a visszapillantóban...de aztán a lámpánál már mosolyogtak mellettem... még szerencse, mert a forgalmi meg a Dettinél maradt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pista! Köszönöm! Ha nemtalálok embert pl. Laci4 vagy Agressor akkor szolok mindenképp. Örülök,hogy tetszenek a képek...........felét már illuminált állapotban készítettem

Cseszd meg.. MSN-en meg nem is mondtad,hogy két nap és jössz haza :lol:

Pénteken (jöv hét) pont nappalos leszek,de attól még kinézhetünk majd Lurdicsekbe :)

De amúgy meg van nekünk saját belsős taxisunk igaz Csabi? :lol:

Taxival? Szerintem igen, valami rémlik!

Jaja... legalábbis valami fekete taxi4 volt.. nem láttam.. "gyorsan"suhantam, épp pakoltam vissza 2, néztem kanyarivet, zebrát, ill. kereszteződést, hogy szabad-é a pálya...

BUBUBUBUBUBUBUBUBUBUBUBUBUBUBUBU.............. <_<

Áll a cerka...

Ajaj.. ha ehez egy bubu kellett.. :lol: :)

Amúgy meg grat!

Link to comment
Megosztás:

Számomra az astra gsi 91-95-ig létezett. A gsi nem csak a motort tartalmazza hanem felszereltség mint pl. lökhárító, küszöb, szárny stb. Amibe c20ne vagy c20xe moci van az miért lenne gsi, ilyen erővel akkor van calibra, vectra és újabban lada :) gsi is.

:) Brühühühühüü... Az enyém akkor nem is az....

Bár így még jobb.. egy Gsi verő.. (vagy anno az volt) síma astra <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát ma az első körök megvoltak... igazán szolgáltatja az élményt úgy érzem... :) még a rendőrök is csak átnéztek amikor elrúgtam mellettük, mert nem vettem észre őket csak már a visszapillantóban...de aztán a lámpánál már mosolyogtak mellettem... még szerencse, mert a forgalmi meg a Dettinél maradt... :)

<_< Tényleg szép az ótó! Mellesleg meg jó is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Számomra az astra gsi 91-95-ig létezett. A gsi nem csak a motort tartalmazza hanem felszereltség mint pl. lökhárító, küszöb, szárny stb. Amibe c20ne vagy c20xe moci van az miért lenne gsi, ilyen erővel akkor van calibra, vectra és újabban lada :) gsi is.

Miért? Van Daewoo GSi is <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.