Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na mi van mááárrrrr ?

bu-bu-bu-bu

Mééég tegnap nem jött meg a pénz...ha ma reggel sem, akkor nex time hétfő...mert holnap Detti egész napos értekezleten lesz, és nem tud elmenni érte... pénteken meg nincs Törzskönyv kiadás... így marad a hétfő...de akkor befonom a hajam azt hiszem... <_<

Link to comment
Megosztás:

Mééég tegnap nem jött meg a pénz...ha ma reggel sem, akkor nex time hétfő...mert holnap Detti egész napos értekezleten lesz, és nem tud elmenni érte... pénteken meg nincs Törzskönyv kiadás... így marad a hétfő...de akkor befonom a hajam azt hiszem... <_<

én ajánlottam egy jó gsi-t érte....de ha te nem élsz ezzel a csodálatos lehetőséggel akkor bánhatod :)

Link to comment
Megosztás:

Mééég tegnap nem jött meg a pénz...ha ma reggel sem, akkor nex time hétfő...mert holnap Detti egész napos értekezleten lesz, és nem tud elmenni érte... pénteken meg nincs Törzskönyv kiadás... így marad a hétfő...de akkor befonom a hajam azt hiszem... :)

Jáááááájde rosssz <_<

Drukk-drukk-drukk-drukk :)

Link to comment
Megosztás:

Na egyenlőre még mindig nem jött meg a pénz...úgyhogy most morci vagyok...T+3 napra utalnia kéne a banknak... úgy gondolom, hogy beleférünk a kiemelt ügyfél kategóriába...és szarnak bele...csütörtökön lett felküldve minden papír... azaz legkésőbb keddig utalniuk kellett volna... <_< szarjanak sünt...aztán lehet sírni, hogy viszket a lukuk, meg szarul megy a bankoknak... :)

Link to comment
Megosztás:

Mondtam, hogy röhögni fogtok... :) :lol:

Itt Amerikában vannak furcsa melók elismerem. Voltam már riasztó szerelő és kamera rendszer telepítő is. <_<

Muszáj mindenhez érteni ha megakar élni az ember.Elég kemény világ amúgy..................kivéve az autó és a benya.

Most találtam végre egy computeres melót de ez csak szeptembertől fog élni addig kicsit hazamegyek ugyis kellenek ezek a kötelező utak......... :lol:

Autóról meg annyit,hogy a saabot eladtam 3000-ért és elhoztam havi 400 USD a kocsit "Lease" ami nem nagy durranás. 35 dollárból telitankolom,. 91-es benyával ami itt az atyauristen ^_^ Havi 2 tankkal elvagyok.Az insurance 50 dollár / hó. Szóval nem nagy dolog ez az autó főleg nem California-ban.

Sima pizzafutár is lazán megkeresi a heti 800 dollárt.

Otthon az egész életem nem lenne elég,hogy tankoljak bele és fentartsam. Arrol nem is beszélve,hogy csillagászati ára lehet a gépnek.

Itt inkább használati eszköz mivel tömegközlekedésnek csúfolt valami van de az nem jó semmire és a sarki kisbolt is 2 mérföldre van legalább. :P

Elég ciki de azt sem vágom hol van benne az akksi.............őszintén le is kakkantom hiszen full service van rá 3 évig.

Gyorsulni meg jobb ha nem gyorsul az ember mert rengeteg a traffi és ha van highway patrol akkor az nagyon csúnya tud lenni :lol: 330 lóerő max. speed 65 miles/h :P Egyedül a mellékutcákban lehet nyomni neki de az meg veszélyes mert ha sötétben ott áll az officer akkor pikk pakk ott a bot az ember hátsójában.

Most megyek dobok egy hátast mert hajnali fél 2 van már.

Jóéjt midnenkinek :)

Link to comment
Megosztás:

Itt Amerikában vannak furcsa melók elismerem. Voltam már riasztó szerelő és kamera rendszer telepítő is. <_<

Muszáj mindenhez érteni ha megakar élni az ember.Elég kemény világ amúgy..................kivéve az autó és a benya.

Most találtam végre egy computeres melót de ez csak szeptembertől fog élni addig kicsit hazamegyek ugyis kellenek ezek a kötelező utak......... :lol:

Autóról meg annyit,hogy a saabot eladtam 3000-ért és elhoztam havi 400 USD a kocsit "Lease" ami nem nagy durranás. 35 dollárból telitankolom,. 91-es benyával ami itt az atyauristen :lol: Havi 2 tankkal elvagyok.Az insurance 50 dollár / hó. Szóval nem nagy dolog ez az autó főleg nem California-ban.

Sima pizzafutár is lazán megkeresi a heti 800 dollárt.

Otthon az egész életem nem lenne elég,hogy tankoljak bele és fentartsam. Arrol nem is beszélve,hogy csillagászati ára lehet a gépnek.

Itt inkább használati eszköz mivel tömegközlekedésnek csúfolt valami van de az nem jó semmire és a sarki kisbolt is 2 mérföldre van legalább. :lol:

Elég ciki de azt sem vágom hol van benne az akksi.............őszintén le is kakkantom hiszen full service van rá 3 évig.

Gyorsulni meg jobb ha nem gyorsul az ember mert rengeteg a traffi és ha van highway patrol akkor az nagyon csúnya tud lenni :) 330 lóerő max. speed 65 miles/h ^_^ Egyedül a mellékutcákban lehet nyomni neki de az meg veszélyes mert ha sötétben ott áll az officer akkor pikk pakk ott a bot az ember hátsójában.

Most megyek dobok egy hátast mert hajnali fél 2 van már.

Jóéjt midnenkinek :)

Az aksi szerintem a csomagtartóban van.

Nyomasd a képeket :P

ui: és írj magyarul :P

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a felajánlásodat, majd megbeszéljük mikor viszed el te műszakira <_< :) :) :lol:

ha teszel rá egy rendszámot és megfelelő mennyiségű pénzt egy borítékba akkor beszélhetünk róla...na jó meg el kell viselni pár mm veszteséget a hátsó gumikból :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt Amerikában vannak furcsa melók elismerem. Voltam már riasztó szerelő és kamera rendszer telepítő is. <_<

Muszáj mindenhez érteni ha megakar élni az ember.Elég kemény világ amúgy..................kivéve az autó és a benya.

Most találtam végre egy computeres melót de ez csak szeptembertől fog élni addig kicsit hazamegyek ugyis kellenek ezek a kötelező utak......... :lol:

Autóról meg annyit,hogy a saabot eladtam 3000-ért és elhoztam havi 400 USD a kocsit "Lease" ami nem nagy durranás. 35 dollárból telitankolom,. 91-es benyával ami itt az atyauristen :lol: Havi 2 tankkal elvagyok.Az insurance 50 dollár / hó. Szóval nem nagy dolog ez az autó főleg nem California-ban.

Sima pizzafutár is lazán megkeresi a heti 800 dollárt.

Otthon az egész életem nem lenne elég,hogy tankoljak bele és fentartsam. Arrol nem is beszélve,hogy csillagászati ára lehet a gépnek.

Itt inkább használati eszköz mivel tömegközlekedésnek csúfolt valami van de az nem jó semmire és a sarki kisbolt is 2 mérföldre van legalább. ^_^

Elég ciki de azt sem vágom hol van benne az akksi.............őszintén le is kakkantom hiszen full service van rá 3 évig.

Gyorsulni meg jobb ha nem gyorsul az ember mert rengeteg a traffi és ha van highway patrol akkor az nagyon csúnya tud lenni :) 330 lóerő max. speed 65 miles/h :P Egyedül a mellékutcákban lehet nyomni neki de az meg veszélyes mert ha sötétben ott áll az officer akkor pikk pakk ott a bot az ember hátsójában.

Most megyek dobok egy hátast mert hajnali fél 2 van már.

Jóéjt midnenkinek :)

persze képet nem raktál fel

irgum burgum.....

ez a baj nekem amerikával fene nagy lehetöségek országa szigoru karámba terelve

rosszul fingasz és már le is meszeltek .... amennyire jo ott kint kb 2x annyira sz@ris

91es turbos kocsiba :lol: muhahahahahha ....

hogy mehet ..... még egy biguliba sem reknék 91es benzint

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.