Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ebbe benne volt a loerő adó vagy mi is??

Az ingatlanadó tuti benne volt, de szerintem az emelt teljesítmányadó és a luxusadó is, ami értelmében a 125kW feletti autókra már a dupláját kell fizetni...

Nálam is megy a Vectra a háztól, ha nem tudom eladni, akkor kivonatom és elbontom. <_<

Link to comment
Megosztás:

kis gyakorlás meg

sok pénz kell hozzá, különösebb tehetség nem. Elég ha jól érzi az autót, és érti a fizikáját :)

Szal nem kell végletelni, élvezni kell inkább a ralit is, meg Ken művét is :)

Végre valaki kapisgálja miről beszélek...

Igen..ezt akartam én is pont... szóval biztos van jobb nála...mindenkinél van jobb...de amivel itt a bibi van, hogy azért talán fikázni nem kéne, mert annál azért többet letett az asztalra...de mindenkinek szíve joga kedvelni van nem komálni valakit...

De tény, hogy ez a Ken srác még Barbie nélkül is emlékezeteset tud alkotni... :lol:

Senki nem vitatta,hogy tud a srác,csak kicsit túlértékelik,túllihegik azt amit csinál...szerintem.

Személy szerint többre értékelem azt a pilótát,aki bármilyen körülmények között az optimális megoldást találja meg ahhoz,hogy a leggyorsabb legyen és ezt villám gyorsan teszi.

Szerintem ezt nem lehet megtanulni,ezt valaki vagy tudja vagy nem.Ezért is tartom nagyobb isteneknek a régi rallysokat,mert ott még nem volt elektronika sem,ami segítette volna őket.

Kiváncsi lennék mit kezdenének a mai versenyzők pl egy Lancia Stratos-szal! <_<

Link to comment
Megosztás:

na az ######a egy rendes autot sem vehetek az omegám ami ér 5 kilot luxus bazmeg a ge cibe ,nem beszélve arrol a tetves ingatlan csicska adóról ezé alapits családot, épitkezz, vagy( 4x leadózott pénzemből) azt még fizessek me mertem épiteni egy 30 millás kérót amiből 10 hitel a rühes kommunista fas zcibálok hajjonmeg az annyuk

Link to comment
Megosztás:

Személy szerint többre értékelem azt a pilótát,aki bármilyen körülmények között az optimális megoldást találja meg ahhoz,hogy a leggyorsabb legyen és ezt villám gyorsan teszi.

Szerintem ezt nem lehet megtanulni,ezt valaki vagy tudja vagy nem.Ezért is tartom nagyobb isteneknek a régi rallysokat,mert ott még nem volt elektronika sem,ami segítette volna őket.

Azért ez a Ken fiú Barbie nélkül is elverte az xgamesen McRae-t... <_< És komoly versenyeken is érte le komoly sikereket...a különbség annyi, hogy nem Európában, hanem az USA-ban... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát én már ennek is örülhetek...

Amúgy szerintem az a törvény lesz az, ami nem fogja megélni a 2010-et... :) Legalább is remélem... <_<

sztem ne vegyél rá mérget. ha egyszer lesz kormányváltás akkor sem gondolom biztosnak h tényleg eltörlik.

viszont mikor megyük nivázni a parlamentbe ? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.