Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

persze...de azért a miheztartás végett... a VTI-k sorban futják a 13-as időket meg 14 nagyon alját...míg a GSI-k meg ott toporognak a 15 közepe időkkel...

<_< :)

Vti , mármint nem az agyonhúzottakról beszélünk, azrét még mindig más árkategória és nem is 25 éves......

csak érdeekességképp irtam le h 80körülről sehol nincsenek......

Link to comment
Megosztás:

Mi köze van Ken Blocknak egy rally tribute videóhoz?

Ja, és a sok szemét ingyenélőn ott virít a Marlboro és Martini felirat....biztos a seggük alá rakták a kocsit meg a többi blah blah ami baromságokat szoktál írni <_< :)

Annyi,hogy ezek tudnak is vezetni,nem gyakorolják be a pályát!

Link to comment
Megosztás:

persze...de azért a miheztartás végett... a VTI-k sorban futják a 13-as időket meg 14 nagyon alját...míg a GSI-k meg ott toporognak a 15 közepe időkkel...

<_< :)

Gyárilag egyik vti sem megy 15.5-től jobbat, az más hogy jobban húzható mint egy gsi, viszont pont duplájába is kerül egy azonos évjáratú vti mint egy gsi.

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag egyik vti sem megy 15.5-től jobbat, az más hogy jobban húzható mint egy gsi, viszont pont duplájába is kerül egy azonos évjáratú vti mint egy gsi.

végül is a willy haveromé csak 14,5-t ment... de az övébe tettem egy apexi ECU-s cuccot...

Link to comment
Megosztás:

Össze is törték jó soxor a gépeket... <_< :)

Azééé nem kell azt hinni, hogy Ken bontás nélkül felvette volna ezeket a videókat. :lol: Lehet hogy az egyik raktárépület

a sérült kasznielemekkel és futóművekkel van tele :)

Ken is jó a saját kategóriájában, de attól még mondjuk egy rali vb mezőnyben lehetséges hogy elvérezne. És itt most

nem a csarnokos libakergetésre gondolok, amiben fényeskedett. Hanem amikor az út melletti fához hatodik végén

közeledve az a kérdés, hogy leér-e addig az aszfaltra a gumi, vagy nem :lol:

Én személyszerint nem leszólom, mert élvezem én is a videóit, de ettől még nem kell isteníteni... kis gyakorlás meg

sok pénz kell hozzá, különösebb tehetség nem. Elég ha jól érzi az autót, és érti a fizikáját ^_^

Szal nem kell végletelni, élvezni kell inkább a ralit is, meg Ken művét is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen..ezt akartam én is pont... szóval biztos van jobb nála...mindenkinél van jobb...de amivel itt a bibi van, hogy azért talán fikázni nem kéne, mert annál azért többet letett az asztalra...de mindenkinek szíve joga kedvelni van nem komálni valakit...

De tény, hogy ez a Ken srác még Barbie nélkül is emlékezeteset tud alkotni... <_<

Link to comment
Megosztás:

Igen..ezt akartam én is pont... szóval biztos van jobb nála...mindenkinél van jobb...de amivel itt a bibi van, hogy azért talán fikázni nem kéne, mert annál azért többet letett az asztalra...de mindenkinek szíve joga kedvelni van nem komálni valakit...

De tény, hogy ez a Ken srác még Barbie nélkül is emlékezeteset tud alkotni... :)

ja jo nyomja csak az a subaru nem kéne , <_< helyette vetethetne egy jokis vectra turbot

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szeretném megkérdezni hogy gsi16v alá kellene nekem hátsó spirálrugó. Gyári méret csak keményebbet szeretnék alárakni.

Kérdés az lenne hogy mit rakjak alá???

nem lengéscsillapito kéne akkor neked inkabb ?!?! ami megfogja a kocsit ...

attol mert a rugo keményebb még imbolyogni fog ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.