Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát azért az nem szép dolog, hogy egy nem opel, opel talin díjat kaphat szerintem. Ez olyan mintha egy 6000 ccm-es camaroval odaálnék driftelni, biztos sok esélye lenne az opeloknak, első kerékkel meg pláne. (ezt nem személyeskedésnek szánom, pláne hogy nem is indultam, csak számomra ez érdekes)

ha te indulsz a camaroval akkor kapsz díjat. ha egy tök ismeretlen akkor nem. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

anti! sztem a békalámpás a legszebb bubaru! meg a csík, az is nagyon tetszik, csak azok még elég gyökér specifikációjúak alapból. ami meg gyárilag megfelelő abból, az a nagyon sok éve ellenére aranyárban van. szóval sztem épp jó a választásod.

az arany felni meg valóban kicsit dzsozés, de ha valami, akkor egy kék subaru ami felveszi magára, hogy még jól is áll neki.

Link to comment
Megosztás:

kecso: nekem van 308-as rendszerem eladó (az opc-ből gyütt kifele), csak ahhoz meg kellene venned az 5x110-re az átalakítást (de azom is van eladó <_<) mind1, nem 6000 Ft lenne, de van olyan erős az autód, hogy elkélne rá legalább egy ilyen. a 288 se rossz, az legalább minden zürzavar nélkül feltehető rá.

Link to comment
Megosztás:

kecso: nekem van 308-as rendszerem eladó (az opc-ből gyütt kifele), csak ahhoz meg kellene venned az 5x110-re az átalakítást (de azom is van eladó <_<) mind1, nem 6000 Ft lenne, de van olyan erős az autód, hogy elkélne rá legalább egy ilyen. a 288 se rossz, az legalább minden zürzavar nélkül feltehető rá.

most ennyi lém van..:-( de a cél jövőben valami 300 fölötti 4-6 dugattyús cucc

Link to comment
Megosztás:

Én legutóbb 15e-ért vettem 288-as fékszettet bontóban mindenestől.

Kecsó, neked is meg tudom csinálni az átalakítást, de elég messze lakok én is tőled. <_<

De ha elpostázod, megoldom. :)

hétfőn kell vissza hívni a srácot aki rendeli a tárcsát...ha megvan szólok és megbeszéljük mit hogy

Link to comment
Megosztás:

Lesz valakinek Opel tipusu autója egyáltalán???? vagy adjam el én is azt vegyek valami másikat???

B csabi... és mit veszel majd a GSI helyett ami 2.autó modernebb árban is jó és bitang?? áááááá nemértem egyik pillanatban meghaltok a GSI-ért a másik pillanatban meg f@xom.... hmm... teljesen nemértem!

Link to comment
Megosztás:

Ha nekem újabb kocsira lennen pénzem akkor is meghagynám a mostanit mert szívemhez nőtt, eladni meg jó árért úgy se tudnám. Tőlem ez bontóba megy <_<

Őszintén itt kétféle embert látok a fórumon:

1. Aki megveszi amit akar bármi áron, és nem előtte 1 évvel reklámozza.

2. Akinek meg csak a szája jár ha ven pénze ha nincs.

Szerintem ez már unalmas, hogy ki mit fog (szeretne) venni.

A ráadás pedig a az opel fikázása, mert már más kocsi van...

Ez az én véleményem és várom a támadásokat :)

Link to comment
Megosztás:

Ha nekem újabb kocsira lennen pénzem akkor is meghagynám a mostanit mert szívemhez nőtt, eladni meg jó árért úgy se tudnám. Tőlem ez bontóba megy :)

Őszintén itt kétféle embert látok a fórumon:

1. Aki megveszi amit akar bármi áron, és nem előtte 1 évvel reklámozza.

2. Akinek meg csak a szája jár ha ven pénze ha nincs.

Szerintem ez már unalmas, hogy ki mit fog (szeretne) venni.

A ráadás pedig a az opel fikázása, mert már más kocsi van...

Ez az én véleményem és várom a támadásokat :)

Mintha olvasnál a fejembe! egyetértek! <_<

Link to comment
Megosztás:

Lesz valakinek Opel tipusu autója egyáltalán???? vagy adjam el én is azt vegyek valami másikat???

B csabi... és mit veszel majd a GSI helyett ami 2.autó modernebb árban is jó és bitang?? áááááá nemértem egyik pillanatban meghaltok a GSI-ért a másik pillanatban meg f@xom.... hmm... teljesen nemértem!

Tiltakozooooooooooom.... én sosem haltam meg a GSI-ért...de mai napig állítom, hogy abban az árkategóriában amit képvisel jó választás...bár egy VTI is az... :) <_<

Link to comment
Megosztás:

Mintha olvasnál a fejembe! egyetértek! <_<

Hányszor hallottátok pl tőlem, hogy fikáztam volna az opelt??? Gyerekek...ne kezdjük már ezt megint...

elmondtam, hogy én nem találtam olyan kicsikocsit opelben ami megfelelne a mostani igényeimnek, vagy megfelelne, de a pénztárcámnak nem...a Cupra ugyan ezért került képbe anno... :)

Link to comment
Megosztás:

Hányszor hallottátok pl tőlem, hogy fikáztam volna az opelt??? Gyerekek...ne kezdjük már ezt megint...

elmondtam, hogy én nem találtam olyan kicsikocsit opelben ami megfelelne a mostani igényeimnek, vagy megfelelne, de a pénztárcámnak nem...a Cupra ugyan ezért került képbe anno... <_<

Most nem rólad volt szó!

Link to comment
Megosztás:

Hányszor hallottátok pl tőlem, hogy fikáztam volna az opelt??? Gyerekek...ne kezdjük már ezt megint...

elmondtam, hogy én nem találtam olyan kicsikocsit opelben ami megfelelne a mostani igényeimnek, vagy megfelelne, de a pénztárcámnak nem...a Cupra ugyan ezért került képbe anno... :)

Rád 1. pont vonatkozik <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.