Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vectra B gyári első fék ilyen <_<

nekem volt ilyen a vactrán ja b vectra 2000 évj utáni 57 es dugattyus 2,5 v6 de lehet másé is 288mmm tárcsa,ez sokkal jobb mint egy 284 es turbos rák.....de az utsó szériás calibra turbokba is fellelhető volt ez de az aritkább a tárcsa necces mivel neked 4x100 van de nekem is az volt kell rá venni kintről egy 288 as 4x100 at kb 40ezer ft , a nyergek 20 betét egyéni választásod...de sokkal jobb lessz a féked mert az a kocsi akkoriban is ment mint az állat csoda hogy ati kisfékkel használta (mondjuk alig használta)

Link to comment
Megosztás:

Ki gyárt ilyet 4x100-ban?

A nyeregnél bontottra gondoltál, ugye?

persze ......de mondom nekem nagyod jo volt a fékem annyi volt még kiprobáltam a nagyobb főfékhengert a 23 ast hát sztem ratyibb vele keményebb hamarabb blokkol stb nekem sokkal jobb volt 22 essel ennyi...

Link to comment
Megosztás:

nekem volt ilyen a vactrán ja b vectra 2000 évj utáni 57 es dugattyus 2,5 v6 de lehet másé is 288mmm tárcsa,ez sokkal jobb mint egy 284 es turbos rák.....de az utsó szériás calibra turbokba is fellelhető volt ez de az aritkább a tárcsa necces mivel neked 4x100 van de nekem is az volt kell rá venni kintről egy 288 as 4x100 at kb 40ezer ft , a nyergek 20 betét egyéni választásod...de sokkal jobb lessz a féked mert az a kocsi akkoriban is ment mint az állat csoda hogy ati kisfékkel használta (mondjuk alig használta)

és az úgy nem jó hogy itthon veszek 1 5x110eset és 4x100ra megfúratom?

Link to comment
Megosztás:

ezt a "kisfékes"dolgot már többször kérdeztem tőle...és mindíg azt mondta amennyivel drágább annyival nem jobb

hát ha tudnád .....mi a külömbség ezt nem irtad volna le, de kérdezz meg olyat akinek van ilyen teljesitményű autója hogy a 256 vajon meddig meg mire elég talán egy 100 lóerőhöz max....néha vonatkoztass el és probáld meg saját fejedből átgondoni....öszintén ez egy rohadtnagy baromság 256 egy vicc pláne annál az astránál...

Link to comment
Megosztás:

Pedíg hallod ha egy ilyennel jön blitzre,,, akkor lehet hogy megyneri tavaly a ducky-val is megnyerte,,, bár akkor még jó arc volt a srác! <_< :) :)

Hát azért az nem szép dolog, hogy egy nem opel, opel talin díjat kaphat szerintem. Ez olyan mintha egy 6000 ccm-es camaroval odaálnék driftelni, biztos sok esélye lenne az opeloknak, első kerékkel meg pláne. (ezt nem személyeskedésnek szánom, pláne hogy nem is indultam, csak számomra ez érdekes)

Link to comment
Megosztás:

Hát azért az nem szép dolog, hogy egy nem opel, opel talin díjat kaphat szerintem. Ez olyan mintha egy 6000 ccm-es camaroval odaálnék driftelni, biztos sok esélye lenne az opeloknak, első kerékkel meg pláne. (ezt nem személyeskedésnek szánom, pláne hogy nem is indultam, csak számomra ez érdekes)

teljesen eggyetértek de nyerni nem fog az biztos se ott se a ringen se az utcán azt majd ezis igy végzi ?subaru eladó..... közösitsük ki és lökjük le a tajgetoszrol most és megkérnék mindenkit ne szitsátok a feszültséget nem szép dolog <_<

Link to comment
Megosztás:

És akkor kit néznének a nézők??? Mert Te még egyszer nem álltál oda, hogy menj egy kört... mondjuk én is félnék, hogy ahol összehegesztették az alvázat, ott széthullik az egyik kanyarban... <_< :) :)

Viccet félretéve... szarok rá... :lol: :lol: Gyere Camaroval... :lol: ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

hát ha tudnád .....mi a külömbség ezt nem irtad volna le, de kérdezz meg olyat akinek van ilyen teljesitményű autója hogy a 256 vajon meddig meg mire elég talán egy 100 lóerőhöz max....néha vonatkoztass el és probáld meg saját fejedből átgondoni....öszintén ez egy rohadtnagy baromság 256 egy vicc pláne annál az astránál...

tisztába vagyok vele h nem valami bivaly ez a fék de amikor volt rá lé akkor mindíg beszart valami a kocsin...most szerencsére működik(koppkopp) és lé is van a váltásra és azért kérem ki a tanácsotokat

Link to comment
Megosztás:

ezt csak azért kérdezem mert igen karcsú áron tudnék itthon tárcsát szrezni

hát nem adja ki aszonják de pl a mantámon mégis igy volt felrakva a 3000 es omegáé olvasgass utána meg kérdezz meg másokat a cs en pl subit, lallerkát, demot,sonikot,voszit

Link to comment
Megosztás:

teljesen eggyetértek de nyerni nem fog az biztos se ott se a ringen se az utcán azt majd ezis igy végzi ?subaru eladó..... közösitsük ki és lökjük le a tajgetoszrol most és megkérnék mindenkit ne szitsátok a feszültséget nem szép dolog :lol:

Kééééééééééész...Laliiii bazz csal légyszi néha legalább egy pontot tegyél valahova... <_< :) :)

Link to comment
Megosztás:

És akkor kit néznének a nézők??? Mert Te még egyszer nem álltál oda, hogy menj egy kört... mondjuk én is félnék, hogy ahol összehegesztették az alvázat, ott széthullik az egyik kanyarban... <_< :) :)

Viccet félretéve... szarok rá... :lol: :lol: Gyere Camaroval... :lol: ^_^ :P

persze ha mehetek vele más a helyzet ha nem akkor ugye rohadjon meg.....nem is tudok szlalomozni hehe amugy mentem már vagy 3 ilyennel itten voltak szevizen hát a 320 lo nem egy tigris amugy jolis auto nagyot lehet vele autozni csak merni is kell mert amikor az ember elgondolja hogy most bemegyek 70el a körforgoba akkor jön a csongi és bemegy vele 150el (és ez nem vicc) messze több a határa annak az autonak amit mi hiszünk (futómüre fékre gondolok) gyors autóba ültem már

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.