Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jó lesz az... már lassan 4 éve akarok venni STI-t...most megléptem...majd meglátjuk...remélem nem fogok csalódni..

nesze itt direct felnik miatt vannak fen kocsik .....

http://www.wheeldude.com/wdg/_detail.php?p...mage=4799_2.jpg

nesze lakkfekete

4799_2.jpg

jo a fekete is de nekem a fehér jobban tecc

4760_1.jpg

no ez elég brutalis

4617_1.jpg

l rota grid elég jol nez ki ezen a kocsin

4661_1.JPG

Link to comment
Megosztás:

kelleni fog az biztos.....de remélem tetszeni fog neki azt eltakarodik végre az opelesek közül rohadt áruló pláne ha slalomot is nyeri majd <_<

Pedíg hallod ha egy ilyennel jön blitzre,,, akkor lehet hogy megyneri tavaly a ducky-val is megnyerte,,, bár akkor még jó arc volt a srác! :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

áhhhhh ... már visszafizettem mindent .. nem is érdekel már nagyon ...

örülök hogy tul vagyok rajta ...

soha többet Seat, VW, audi , skoda ..... stb

Hát ennyit a magyar rendőrségről meg mindenféléről......

Maradj is a jól bevált márkánál <_<

Link to comment
Megosztás:

Inkább a katit vedd ki mert ha átmenő végdobot veszel akkor 300W-s kevés lesz a kocsiba <_<

Szóval azt mondod hogyha a katit bennehagyom és a közébdobot kiveszem, a végére meg egy átmenő sportdobot teszek akkor k..va hangos lesz a verda? Így nem árt a katalizátornak semmi? Sorri mindenkitől az ilyen lama kérdésekért csak kipuffban nem vagyok otthon mármit rendszerben. Ezért is volt előző autóm alatt végig csak egy 60as cső. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.