Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép jó estét mindenkinek. Mi a véleményetek a Magnum Sportdobokról? Astra GSI-re. Néztem és van ez a 3-as hangzás. Esetleg van valakinek? Milyen a hangja mély vagy érces? csakmert fizu után leszek kipuff.vételben. A rendszer gyári. Azon filózom hogy benne hagyom a katalizátort, a középdobot meg kiveszem és úgy rá a sportdobot. Szerintetek?

További szép estét.

Peti

Link to comment
Megosztás:

Szép jó estét mindenkinek. Mi a véleményetek a Magnum Sportdobokról? Astra GSI-re. Néztem és van ez a 3-as hangzás. Esetleg van valakinek? Milyen a hangja mély vagy érces? csakmert fizu után leszek kipuff.vételben. A rendszer gyári. Azon filózom hogy benne hagyom a katalizátort, a középdobot meg kiveszem és úgy rá a sportdobot. Szerintetek?

További szép estét.

Peti

SZAR! a MAGNUM EGY ÁTB...SZÁS! (több ismerősömön keresztül tapasztaltam!)

Link to comment
Megosztás:

Akkor szted milyen dobot tegyek alá amivel fain mély hangja lenne? Gondolkodtam már a devi féle ovál dtm végű dobon is.

Az én autóm hangjára azt mondták hogy jó hangja van ismerősök klubon belül is... nekem nincs fent egyéb csak egy sim F astra hátsódob egy sport véggel behegesztve nem tudom milyen a vég nem nem "rémus" meg a nagy márka valami noném sporvég! kellemes utazni nem fájdul mega fejed,,, stb stb de kérd ki a többiek véleményét is <_< ez az enyém volt! :)

Nagyjából látszik

53311_1244623446.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.