Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen pont velem szemben ill mögöttem álltál.

Felismeresm a GSI-ket:) Megjegyeztem a rendszámod is:) azonosítás céljából és linkelt képedden lévő kocsiéval passzol:) úgyhogy:

Akkor mostmár Tuti h Te voltál !

(vonalas füzetre én is vadásztam kb. 1 hete ugyanilyen sikerekkel:) )

Link to comment
Megosztás:

Ennél már csak az volt űberebb mikor a vácin tiportam anno és egy Géjesí mellé értem (vigyorogtam mint a vadalma) erre a másik kocsiból egy szőke csaj átnézett :shock:

Állam a földig zuhant és arcomra fagyott a mosoly.

Nem is volt rossz pipi össze kellett volna ismerkedni vele

8)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Két nap kemény meló után, sikerült behekkelni a Dbilas hengerenkénti pillangót a verdába...

Az első kört Sonique mente a verdával, de úgy jött vissza, mint akit megerőszakolt egy elefántcsorda... :-)

Iszonyatot meg a verda... Így érzésre nem elképzelhetetlen, hogy sikerült átlépni a 200 LE-s álomhatárt... :-)

Ismét köszi : Sonique, Mélykék, Tom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alig várom a holnapot...

Megyek alutókázni..., csak győzzem tankolni...:-) 15-25 l/100km ezt írja a board legjobb esetben...

Alapjárati fogyi 2l-en áll, csak ha nagyon meleg megy 1.8-ra...

Link to comment
Megosztás:

Atomanti: wow.. nagyon kira lehet a verda. Mostmár tuti meg kell néznem! :shock: Én nagyon rég láttam, még fényezés, átkárpitozás stb elött. Úgyhogy nagyon szembetünő lesz a különbség...

Na de mostmár tuti nem gyorsulok veled. vhogy most tuti nem az lenne az eredmény mint régen :wink: :oops: :lol:

[hr:93786c0dcf]

Wolfi: mibe kerűlt egy ilyen készlet? Mókás volt berakni? (értd. sok tökölés?) filózok én is egy cserén.. mondjuk nem gáz, de jobb is lehetne.

[hr:93786c0dcf]

Ma jól lemostam, kitakarítottam a paripát. leápoltam a müanyag részeket. Csili vili a verda. kár hogy csak pár napig marad ilyen.. ;)

Holnap meg elvileg megjön a központizár vezérlőm.. illetve mehetek érte. Remélem el tok kéredzkedni melóból.

És akkor végre megent lesz központim.. pedig már kezdtem megszokni, hogy körbejárom a verdát mielött feljövök :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.