Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Használd egészséggel Piiiista...vigyázz a Vekire...de elsősorban magadra... tegnap már a próbaköröknél láttam a szemed előtt a rolót... :D :lol:

Így kb most 200 Le... majd ha már ezt begyakoroltad kapod a stage2-t 250 LE-vel...és ha már profin tudsz bandzsítani a műszerekre, akkor mehet a 300 ps... :D

A check engin nekem is villogott néha, meg Tomnak is szokott... Atti azt mondta, hogy azzal nem kell foglalkozni... Amúgy a calibra.atw-n írnak is valami ilyesmiről, hogy néha felvillan a check kontroll...de hogy mééé??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Használd egészséggel Piiiista...vigyázz a Vekire...de elsősorban magadra... tegnap már a próbaköröknél láttam a szemed előtt a rolót... :D :lol:

Így kb most 200 Le... majd ha már ezt begyakoroltad kapod a stage2-t 250 LE-vel...és ha már profin tudsz bandzsítani a műszerekre, akkor mehet a 300 ps... ;)

A check engin nekem is villogott néha, meg Tomnak is szokott... Atti azt mondta, hogy azzal nem kell foglalkozni... Amúgy a calibra.atw-n írnak is valami ilyesmiről, hogy néha felvillan a check kontroll...de hogy mééé??? :lol:

Igyekszünk :D Azért sok koncentrációt igényel a gépészkedés, legalábbis egyenlőre, bár lehet később is így marad ;) :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Használd egészséggel Piiiista...vigyázz a Vekire...de elsősorban magadra... tegnap már a próbaköröknél láttam a szemed előtt a rolót... :lol: :D

Így kb most 200 Le... majd ha már ezt begyakoroltad kapod a stage2-t 250 LE-vel...és ha már profin tudsz bandzsítani a műszerekre, akkor mehet a 300 ps... ;)

A check engin nekem is villogott néha, meg Tomnak is szokott... Atti azt mondta, hogy azzal nem kell foglalkozni... Amúgy a calibra.atw-n írnak is valami ilyesmiről, hogy néha felvillan a check kontroll...de hogy mééé??? :lol:

Nézgettem a motorterét,mondja Pesta állítsunk a kuplungra egy picit rá.

Mondom ok öreg,de én most be nem dugom a kezem oda könyékig a túró mellé! ;)

Nem szivesen szerelgetném ezt a mocit,m er baszott sűrű a motortere! :D

De hogy a rádióval mi lett benne... :D az rejtély!

Link to comment
Megosztás:

Mit műveltetek vele???? A zene még jár vissza a fejegység kivételével...kéretik nem elbaszarintani... :D

Semmit TT leállította a kocsit fejegység ment egyszercsak azt mondta búúúúúúiiiűűűűűűűűűűűűűbúúúúúúiiiűűűűűűűűűűűűűbúúúúúúiiiűűűűűűűűűűűűűbúúúúúúiiiű

űűűűűűűűűűűű :lol:

Nem rakom fel az előlapot.

Link to comment
Megosztás:

Semmit TT leállította a kocsit fejegység ment egyszercsak azt mondta búúúúúúiiiűűűűűűűűűűűűűbúúúúúúiiiűűűűűűűűűűűűűbúúúúúúiiiűűűűűűűűűűűűűbúúúúúúiiiű

űűűűűűűűűűűű :lol:

Nem rakom fel az előlapot.

:D Nem lett kupi hátul??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.