Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tényleg Gabi tudsz szerezni csütörtök estig 1 lityi olajat?

de nem fogyott el 1 lityi csak utána akarok tölteni mert félig van.

Be kéne menned a bótba a 11. ker Kaposvári u. 8-ba (7-17h), mert addig már

nem megyek én, és most otthon sincs semmim, meg a Lurdyba sem terveztem menni :lol:

Csak szólj előtte, aztán odaszólok hogy megkapd a kedvezményt :D

Amúgy ha félig van a nívón a minmax között, az az optimális, én arra nem töltenék rá...

Link to comment
Megosztás:

Szépen elkényelmesedtél, "menj ide-oda", te pedig szépen üldögélsz otthon és csörögnek a dolcsik :lol: :D ;) ;)

Persze, ebből építem a házam nemsokára :lol: :D

A telefon amúgy szerintem többe kerül oda, hogy megkapja a kedvezményt, mint amennyit kap az 1L-re :D

Link to comment
Megosztás:

Mennyi fog még megjönni ? :D

Mennyi helyett mennyi volt ?

Szerintem fog még jönni :lol: de olyan lehetetlen helyekre állnak be hogy besz@rás. Például a reptéren a rendőrbódénál a parabolica után, 40 aztán 30-as tábla van, ma kipróbáltam a 30-at azt hittem kifekszek napozni a hátsóülésen, szinte áll a kocsi :D na szóval szerintem oda is beleszaladtam 3 napja olyan 90-el :D Egyébként a 40,000Ft-os az a népligetnél az üllőin vasúti és a fradi felüljáró közt 78-al mentem 60 helyett, aztán ha mész a reptérre vecsésnél van a shell kút na ott előtte olyan 100 méterrel Vecsés tábla és utána 100 méterrel vége tábla, szóval közte 50, és ott mentem 80-al, érdekes arra csak 30 ezret küldtek, lehet megsajnáltak :D ;) gondolták 2 napja küldtük ki neki a 40 ropist, ne baxunk ki vele nagyon ;)

Egyébként kipróbáltam ma, hogy betartom az összes szabályt, kevesebb lett 2 kanyarral, és elátkozták még a szomszédomat is, mert feltartottam a sort állandóan :lol: rohadt szerencse kell hozzá, ördögi kör ez...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.