Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gondolom speciálisan felkészített verdát kapott kézhez,de amúgy simán lehet állítani az arányt,már az N-es gépekben is.

Csak amelyik megkapta az "aktív hajtás pack"-ot. Ott külön ecu van a hajtásláncra, +olajpumpa+szelepek, amivel hidraulikusan

szabályozza a nyomatékelosztást. Alapból a difik hézagolásával lehet csak állítani a sima N-eseknél.

Link to comment
Megosztás:

A drága főnököm GSi Astrája (F mint az enyém{nekem sima GL !!} csak fél évvel öregebb és kb 99.000 km van még állítólag csak benne! ja és Cabrió Bertone), majdnem lelökte magáról a szíjat. A feszgörgők nekiálltak lázadni. Mondjuk tervbe volt véve a vezérlés csere, csak húzta halasztotta. Aztán kopogott mint az állat. Gyorsan szerelő- bontogatás:

nem a szervó , nem a generátor....még jobban szétszed: feszítőgörgők lötyögtek rendesen, ugye 3as csere (pumpa, szíj, görgők) meg egy talán vezérmű/ vagy főtengely szimering csere volt még: 50 rugó alatt> Gates szíj, SKF görgő, egy jobb pumpa +a munkadíj, és 1 NAP alatt megvolt.

Link to comment
Megosztás:

Csak amelyik megkapta az "aktív hajtás pack"-ot. Ott külön ecu van a hajtásláncra, +olajpumpa+szelepek, amivel hidraulikusan

szabályozza a nyomatékelosztást. Alapból a difik hézagolásával lehet csak állítani a sima N-eseknél.

most itt nem is ez a kérdés, hanem ezeket a "trükköket" megtudja ugyanolyan beállításokkal csinálni szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

most itt nem is ez a kérdés, hanem ezeket a "trükköket" megtudja ugyanolyan beállításokkal csinálni szerintetek?

Azért ha jól megnézed,szerintem ő is kinlódott vele,mert az aszfalton jópár nyom ott figyel...

A difi beállításai szerintem erőssen driver függő,ki mennyire és hogyan szereti az elöl vagy hátul hajtson dolgot.

Maradjunk annyiban,hogy nagyon szép látványos felvétel megint és tényleg tud a srác,de...na mindegy! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért ha jól megnézed,szerintem ő is kinlódott vele,mert az aszfalton jópár nyom ott figyel...

A difi beállításai szerintem erőssen driver függő,ki mennyire és hogyan szereti az elöl vagy hátul hajtson dolgot.

Maradjunk annyiban,hogy nagyon szép látványos felvétel megint és tényleg tud a srác,de...na mindegy! :D

teljesen igazad van, ez oan mint egy Menő Dj szett ha odabaszol neki egy ismeretlen szám listát hogy huzza össze biztos sikerül neki de nem ugyanolyan mint amikor már gyakorolta! :lol:

Link to comment
Megosztás:

most itt nem is ez a kérdés, hanem ezeket a "trükköket" megtudja ugyanolyan beállításokkal csinálni szerintetek?

Ha megnézed a lassításokat, a kerekek forgása eléggé zárt osztóműre és difire utalnak, így tud a legszebben

keresztbe autózni kis sebességeknél (merthogy a videóban sehol nem volt olyan nagy sebesség, a látszat ellenére :D ).

Szerintem a legtöbb felvételnél nem foglalkoztak tehát beállításokkal, hanem totál zártak voltak a difik, de pl a

csarnokban az oszlopokat kerülgetve biztos nem.

Na me mééé máá? Mesélj csak :D

Egyszer bánta egy lökös és egy első lámpa :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.