Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Első alakuló ülésünket 2005. Január 7-én pénteken tartjuk!!!

Helyszín: Lurdy-ház parkoló 21:00

Természetesen, minden új érdeklődőt sok szeretettel várunk !!!

Lenne pár dolog amit már nem ártana megbeszélni, ezért igazából jó lenne ha mindneki ott tudna lenni!!! Természetesen a vidéken lakó tagok felmentést kapnak... őket másnap tájékoztatjuk a fejleményekről...

Üdv.: Atommanó

tévedtem

kövezzetek meg

Link to comment
Megosztás:

Azthiszem ma ill. tegnap(szombat) délután beloptam magam egy M3-BMW-s szívébe :) Helyszín 2/A szép ,száraz idő kb. 8c fok. Épp siettem gondoltam picit megkergetem a gépet. Megyek vagy 180-al belső sáv erre a külsőben a bömös (baseball sapis srác)kb. 100-al. Elsuhantam mellette és szerencsétlen csak annyit tudott hozzá szólni,hogy kapcsolgatta az országuti fényszórót. :)

GSI Rulez :D

Minket Opeleseket ha jól látom van 1-2 autós aki nem szeret :D

Mondjuk ugy majdnem az összes :shock:

De sebaj a GSI már csak ilyen. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Engem tegnap este nem szerettek...

Igaz, nem az astrámmal voltam, hanem a 115 lovas omegával, kicsit bálnaszerű, meg lomha disznó, de azért megy az, ha muszáj neki.

Szóval bölcsészegyetemista fejű szemüveges gyerek, mellette nője, éjszaka úgy gondolta, hogy meg fogja előzni rövid kanyarodósávon indulásból az (egy autóból, azaz belőlem) álló sort. Mert nehéz lett volna beállni mögém. Újabb forma rönó akármivel volt.

Hát nem sikerült neki, mert nem engedtem, pedig nagyon indult a sárga lámpánál. Utána két percen át nyomta mögöttem a reflektort, dudált, stb... Elértünk egy lámpához, ott viszont nem mert mellém állni (ilyen agresszív kinézetű vagyok?), tíz méterrel hátrébb megállt. Majd mikor lámpa zöld, elhaladt mellettem, mutogatott hátra a kocsiból... Vicces volt. Próbált úgy viselkedni, mint a bálnamercivel szokás, csak se bálnamercije nem volt, se nagy tar kopasz feje...

Link to comment
Megosztás:

Hát szomorúan kell közölnöm, hogy a 7-én tartott talin igencsak kis számban jelentek meg a kedves Tagok... :)

Jelen voltak:

Aztec, Mélykék kollega, és szerény személyem...

Úgyhogy nem történt semmi említésre méltó, csak a szokásos péntek esti show... :wink:

Végre kis idő után megint olyan feelingje volt a pénteknek mint régen... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Anti és ahogy melegszik az ídő figyeld meg 1re jobb lesz.

Nekem is bejött nagyon pedig nem is racssoltunk vagyis alig.

Koma azt hiszem a kocsidban marad az objektívem kupakja, me' nem találom sehol :)

Azon gondolkodtam, hogy ha jó ídő lesz viszek ki kerti sütőt és flekkenezünk :D a szoomorú az, hogy komolyan gondolom :)

Link to comment
Megosztás:

mi már anno sütöttünk kinn 1-2 illegálon :)

Hát ha egyszer ez van... csak annyi a neces, ha esetleg para van, akkor igen nehéz a többszáz fokos sütőt bevarázsolni a kocsiba és azzal tovább állni :) de már volt rá példa :D :D :P

miről is kellene beszélnem a mesterrel?

Link to comment
Megosztás:

mi már anno sütöttünk kinn 1-2 illegálon :)

Hát ha egyszer ez van... csak annyi a neces, ha esetleg para van, akkor igen nehéz a többszáz fokos sütőt bevarázsolni a kocsiba és azzal tovább állni :) de már volt rá példa :D :D :P

Ettől most majdnem meghaltam nevetésemben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát szomorúan kell közölnöm, hogy a 7-én tartott talin igencsak kis számban jelentek meg a kedves Tagok... :)

Jelen voltak:

Aztec, Mélykék kollega, és szerény személyem...

Úgyhogy nem történt semmi említésre méltó, csak a szokásos péntek esti show... :wink:

Végre kis idő után megint olyan feelingje volt a pénteknek mint régen... :wink:

Üdv.: Atommanó

Sorry!

Link to comment
Megosztás:

mi már anno sütöttünk kinn 1-2 illegálon :)

Hát ha egyszer ez van... csak annyi a neces, ha esetleg para van, akkor igen nehéz a többszáz fokos sütőt bevarázsolni a kocsiba és azzal tovább állni :) de már volt rá példa :D :D :P

Ööö... értem hogy hülye vagyok, de mióta illegális sütögetni? Majd azt mondod, hogy GerillaGrill :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.