Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ki vette meg?? Azt hiszem, és bátran kijelenthetem hogy azt soha nem fogja senki :lol: kicsit szétkurtam a mocit péntek este egy m5-ös (315le) BMW ellen de most péntekre már menni fog :lol: Soha nem fogom eladni, ez ezerbiztos :lol:

mitöl lett mi baja? <_<

Link to comment
Megosztás:

mitöl lett mi baja? <_<

qrva sok tequliat ittam de elmesélem nagyjából :lol: 1.5 éve mikor megvettem a kocsit, azt hiszem írtam hogy olaj nélkül jöttem haza vele szegedről, mármint a váltóban egy szikra olaj sem volt, visított is az 5. sebesség, mivel az 1-3-5 egy tengelyen van így szépen megdolgozta a szinkronokat, de igazából soha nem foglalkoztam vele, inkább váltottam lassabban de próbáltam vigyázni rá, bár fölösleges volt mert 15k egy váltó. Mikor megvettem a gépet nem tudom emlékeztek e rá 2 héttel a vásárlás után 3. végén nem négybe ment hanem 2-ba és az összes kipufogószelepet elhajtotta, megcsináltam 2-3 nap alatt 80 000-ből, pedig tudtam hogy egy 10-15 ezres váltó miatt jól beszoptam. Most pénteken szintlén így jártam, csak most kettő végén nem háromba ment hanem egybe, a szitu ugyan az, annyi a különbség hogy most vettem egy váltót is :S nagyjából ez van, 1-2 nap és kész lesz, új kuplung, új váltó, hf full felújítás, stb... :lol:

Link to comment
Megosztás:

qrva sok tequliat ittam de elmesélem nagyjából :lol: 1.5 éve mikor megvettem a kocsit, azt hiszem írtam hogy olaj nélkül jöttem haza vele szegedről, mármint a váltóban egy szikra olaj sem volt, visított is az 5. sebesség, mivel az 1-3-5 egy tengelyen van így szépen megdolgozta a szinkronokat, de igazából soha nem foglalkoztam vele, inkább váltottam lassabban de próbáltam vigyázni rá, bár fölösleges volt mert 15k egy váltó. Mikor megvettem a gépet nem tudom emlékeztek e rá 2 héttel a vásárlás után 3. végén nem négybe ment hanem 2-ba és az összes kipufogószelepet elhajtotta, megcsináltam 2-3 nap alatt 80 000-ből, pedig tudtam hogy egy 10-15 ezres váltó miatt jól beszoptam. Most pénteken szintlén így jártam, csak most kettő végén nem háromba ment hanem egybe, a szitu ugyan az, annyi a különbség hogy most vettem egy váltót is :S nagyjából ez van, 1-2 nap és kész lesz, új kuplung, új váltó, hf full felújítás, stb... <_<

sajnálom, hogy megint megtörtént... de jó hallani, hogy készen lesz újra :lol:

Link to comment
Megosztás:

sajnálom, hogy megint megtörtént... de jó hallani, hogy készen lesz újra :lol:

Naná, férfiasan bevallom hogy ma lementem ki volt szedve már a moci minden, és megcsókoltam a mocitetőt :lol: nagyon hiányzott, mert itt a parkolóban minden nap láttam de mióta a műhely előtt van, nem kerek a föld számomra <_<

Ja,, és köszi (Y)

Link to comment
Megosztás:

qrva sok tequliat ittam de elmesélem nagyjából :lol: 1.5 éve mikor megvettem a kocsit, azt hiszem írtam hogy olaj nélkül jöttem haza vele szegedről, mármint a váltóban egy szikra olaj sem volt, visított is az 5. sebesség, mivel az 1-3-5 egy tengelyen van így szépen megdolgozta a szinkronokat, de igazából soha nem foglalkoztam vele, inkább váltottam lassabban de próbáltam vigyázni rá, bár fölösleges volt mert 15k egy váltó. Mikor megvettem a gépet nem tudom emlékeztek e rá 2 héttel a vásárlás után 3. végén nem négybe ment hanem 2-ba és az összes kipufogószelepet elhajtotta, megcsináltam 2-3 nap alatt 80 000-ből, pedig tudtam hogy egy 10-15 ezres váltó miatt jól beszoptam. Most pénteken szintlén így jártam, csak most kettő végén nem háromba ment hanem egybe, a szitu ugyan az, annyi a különbség hogy most vettem egy váltót is :S nagyjából ez van, 1-2 nap és kész lesz, új kuplung, új váltó, hf full felújítás, stb... <_<

Érdemes lenne egy váltórudazat felújítókészletet is venni szerintem...8EFt körül van.

Link to comment
Megosztás:

XSugárnyaláb! Sikerült végül hangkártyát szerványolni?

huhuhuu naná, 2 db Cm-108 at vettem.... ilyet a !

sdm__usb_lydkort_med_7_1_simulering_-1216936565_0.jpg

Veszettül jó a hangja és nemvolt drága 2600/db! CMI chippes olyan jó erős középkategóriás hangkari!

De azé köszi neked is az utána járást! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez Pehi régi melóhelyénél van, nah nem a gyorsbüfé volt...... :lol:

Ezt akartam én is írni, látszik a jobb oldalon a háttérbe.

Davey tegnap hívott, hogy szembe jöttem vele a rakparton és nem is integettem neki, ráadásul ezek szerint váltottuk egymást a 2 kerületben mert én pont a régi cégemhez mentem be :lol:

Nem értem én ezeket a ferrárisokat, milyen magasan van már az eleje, meg az a diffúzor utánzat hátul hát... tök homasitás <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.