Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Flex...nem nagy ügy... a felső keretet meg odaragasztod pillanatragaccsal...és már kész is... :lol: :lol:

Valahogy úgy akarom csak nem éppen ragasztani <_< beszéltem egy ügyes kezű lakatossal, elméletileg nagyon szépen meglehet csinálni, a neccesebb része az hogy a levágott keretet még ketté kell vágni, vagyis megfelezni, merthogy felhúzott ablakkal is betudd zárni.

Link to comment
Megosztás:

Valahogy úgy akarom csak nem éppen ragasztani <_< beszéltem egy ügyes kezű lakatossal, elméletileg nagyon szépen meglehet csinálni, a neccesebb része az hogy a levágott keretet még ketté kell vágni, vagyis megfelezni, merthogy felhúzott ablakkal is betudd zárni.

A tömítettséget,hogy oldod meg?

Az ablak belső sínjei bírni fogják hosszútávon a megterhelést?

Szerintem először nézz meg egy cali ajtót...

Link to comment
Megosztás:

pontosabban? :lol:

csak mert tele a használtautó angol papíros, jobbkormány Fronterákkal szotyipénzért....ha ilyen egyszerű lepapírozni ujítanék egyet <_<

Megnéznélek majd parkolóházban hogy fizetsz belőle...tök muris. :lol:

Amúgy legegyszerűbb kinti papírokkal és biztosítással.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű... merevít is ám az a keret a gyári formájában... szerintem nyeklős lesz egyben keret nélkül...

Ráadásul a beázós kérdés még neccesebb... <_<

Persze, tudom, calibrat meg a mantát nézegetve egyszerűnek tűnik, de nem az. időtöltésnek jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megnéznélek majd parkolóházban hogy fizetsz belőle...tök muris. <_<

Amúgy legegyszerűbb kinti papírokkal és biztosítással.

Én előzés közben nézném meg... :lol: :lol: Én ültem már bal oldalt úgy, hogy nem ott volt a kormány...előzésnél mindig megkértek, hogy nézzek már ki, hogy lehet e menni... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én előzés közben nézném meg... <_< :lol: Én ültem már bal oldalt úgy, hogy nem ott volt a kormány...előzésnél mindig megkértek, hogy nézzek már ki, hogy lehet e menni... :lol: :lol:

Kecsón van olyan elvetemült szerelő,aki 200ért épít át jobbos omegákat,de szerintem nem ér ennyit az egész móka.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.