Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Alapból több okból sem. Pl corsában más a szívósor, a lendkerék, meg pár apróság az X16XE-n. Így már más karakterisztika

van, tehát nem optimális a cucc. Másik ok, hogy valszeg más a csatlakozója is a két komputernek (bár látszatra egyforma, de

nem megy bele, más a színe is kicsit, és a bekötése is némileg).

Hát akkor felejtős a dolog,köszi a segítséget!!!

<_<

Link to comment
Megosztás:

Akié volt régebben az FBA-...(azt hiszem 809)frsz-ú Fehér színű,3 ajtós Gsi Astra,Opelclubos rendszámkerettel és matricával annak üzenem,hogy gépe köszöni jól van,egyben van,megy mint állat és üdvözli <_< .Ma délután előzött meg és Biharkeresztesen lakozik jelenleg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akié volt régebben az FBA-...(azt hiszem 809)frsz-ú Fehér színű,3 ajtós Gsi Astra,Opelclubos rendszámkerettel és matricával annak üzenem,hogy gépe köszöni jól van,egyben van,megy mint állat és üdvözli :lol: .Ma délután előzött meg és Biharkeresztesen lakozik jelenleg. :lol:

Mégsem mehet olyan jól ha ennyi mindent le tudtál róla olvasni... <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudnék valakivel csinálni egy PayPal-os oda-vissza próbautalást?Valami minimális összegre gondoltam csak a végett hogy jól működik-e(nem a paypal-ban kételkedem hanem magamban) nehogy cumi legyen valami nagyobb dolog eladásánál vételénél.Természetesen minden felmerülő költséget téritek <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudnék valakivel csinálni egy PayPal-os oda-vissza próbautalást?Valami minimális összegre gondoltam csak a végett hogy jól működik-e(nem a paypal-ban kételkedem hanem magamban) nehogy cumi legyen valami nagyobb dolog eladásánál vételénél.Természetesen minden felmerülő költséget téritek <_<

Jó 1enlőre nem érdekes mert szarul adtam meg a nevem(most írtam nekik)utánna meg veszek valami olcsóságot oszt az lesz a teszt.Tiszta ideg vagyok mert vírusos a gép és szo....at mint állat.A korrekciós nevet is sz@rul küldtem el remélem helyesen értelmezik majd.Tuti azt hiszik valami szefós vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.