Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hali!!!

Olyanban kérném a segítségeteket,hogy nekem X16XEL a motorom,és tudok 1 chippelt X16XE computert ami GSI Corsában volt.

Jó vajon az enyémbe vagy sem?

<_<

Hát faguriga legyek ha ezt megmondom, de ha pár corsa fant kérdezel biztos megmondja pl: J0hnny kartács! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Olyanban kérném a segítségeteket,hogy nekem X16XEL a motorom,és tudok 1 chippelt X16XE computert ami GSI Corsában volt.

Jó vajon az enyémbe vagy sem?

:lol:

Ha c16xe corsába volt akkor szerintem nem, ezek az első b corsa gsi-k, utána jöttek a trágya ecotec-sek amik x16xel <_<

Link to comment
Megosztás:

Olyanban kérném a segítségeteket,hogy nekem X16XEL a motorom,és tudok 1 chippelt X16XE computert ami GSI Corsában volt.

Jó vajon az enyémbe vagy sem?

Alapból több okból sem. Pl corsában más a szívósor, a lendkerék, meg pár apróság az X16XE-n. Így már más karakterisztika

van, tehát nem optimális a cucc. Másik ok, hogy valszeg más a csatlakozója is a két komputernek (bár látszatra egyforma, de

nem megy bele, más a színe is kicsit, és a bekötése is némileg).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.