Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=487323

Elütötték szegényeket <_<

Mindig van valami geb@sz egy erős hétvége után.

Végül fél tízkor indultunk, akkor már lehetett jönni rendesen, de le volt zárva a pálya egy három órát. Anya meg reggel megkapta a virágját.

Azért két motoros elment mellettünk egymás mögött jóval 2 kiló felett.

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlen hogy meg kell murdálni a sztrádán és emiatt nem tud senki hazamenni balcsiról :S

Én is pont kikaptam... elindultam a hetesen, de másfél óra araszolás lett belőle.

Engem igazából az bosszant, hogy megveszem azt a tetves autópályamatricát vagyonokért, aztán így is 4 óra alatt érek fel Pestre...

Azt meg nemtom hogy ki volt a hibás, ki volt a balf@sz, de tuti csuklott az anyukája <_<

Link to comment
Megosztás:

Ja és a tegnapi napon Kaposvár-Pécs(Magyarszék)-Siófok útvonalon 3 trafi is volt, mindegyik nagyon genya helyen,

tipikusan pénzszedési célzattal... még jó hogy sokan voltak az úton, jeleztek mindenhol előre. Ami igazából említésre

méltó, hogy ebből csak egy volt rendőrautó, a másik kettő normál rendszámos civil H astra volt, mindenféle külön

jelzés és CB antenna nélkül... egyik szürke, másik piros volt. <_<

Link to comment
Megosztás:

sokan voltak az úton, jeleztek mindenhol előre (...) kettő normál rendszámos civil H astra volt, mindenféle külön

jelzés és CB antenna nélkül... egyik szürke, másik piros volt. <_<

És akkor honnan tudták a szembejövők hogy azok trafiskocsik?

Link to comment
Megosztás:

És akkor honnan tudták a szembejövők hogy azok trafiskocsik?

Nálunk 60-ba is megybordó f astrábol sasol a genyogyerek, sőt már menetközben is. <_<

Most azt terveztük, hogy csinálunk pár szarkalábat vagy mit és kiszórjuk a szokásos helyeire :lol:

Gondolom négy pótkerék nincs nála :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja és a tegnapi napon Kaposvár-Pécs(Magyarszék)-Siófok útvonalon 3 trafi is volt, mindegyik nagyon genya helyen,

tipikusan pénzszedési célzattal... még jó hogy sokan voltak az úton, jeleztek mindenhol előre. Ami igazából említésre

méltó, hogy ebből csak egy volt rendőrautó, a másik kettő normál rendszámos civil H astra volt, mindenféle külön

jelzés és CB antenna nélkül... egyik szürke, másik piros volt. <_<

CB antenna ? :lol: :lol: :lol:

Nem 1983at írunk :lol:

Link to comment
Megosztás:

És akkor honnan tudták a szembejövők hogy azok trafiskocsik?

Talán mert ők már elhaladtak mellette, és látták a hátul ülő bácsit, aki csak azért nem elöl

ült, mert ott egy b@szott nagy és gonosz külsejű lézeres fegyver volt??? <_< :lol:

CB antenna ? :lol: :lol: :lol:

Nem 1983at írunk :lol:

Azok a régi szép Csöpis idők :lol:

lada2.jpg

Link to comment
Megosztás:

SOS!

Van egy nagyon kedves ismerősöm, és igen sz@r helyen lakik Bp-en.

Na most jelenleg osztott netje van, de a fővonal meg fog szűnni.

Maglódi és Sibrik Miklós sarkán lakik majdnem. Tréhóm 5ezerért csak 2 megabitesnetet adna neki. upc és digi nincs ott.

Tud valaki esetleg olyat, ahol 4ezer alatt jobbat kapna?

Link to comment
Megosztás:

SOS!

Van egy nagyon kedves ismerősöm, és igen sz@r helyen lakik Bp-en.

Na most jelenleg osztott netje van, de a fővonal meg fog szűnni.

Maglódi és Sibrik Miklós sarkán lakik majdnem. Tréhóm 5ezerért csak 2 megabitesnetet adna neki. upc és digi nincs ott.

Tud valaki esetleg olyat, ahol 4ezer alatt jobbat kapna?

3G?

Link to comment
Megosztás:

SOS!

Van egy nagyon kedves ismerősöm, és igen sz@r helyen lakik Bp-en.

Na most jelenleg osztott netje van, de a fővonal meg fog szűnni.

Maglódi és Sibrik Miklós sarkán lakik majdnem. Tréhóm 5ezerért csak 2 megabitesnetet adna neki. upc és digi nincs ott.

Tud valaki esetleg olyat, ahol 4ezer alatt jobbat kapna?

érdekes kérdés.... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem túl "bizonytalan"?

Megmondom őszintén, azért kéne olcsó, mert egy upc-s (még ha lenne is) már nem férne be nekik a költségvetésbe, max. a legkisebb, de sajnos még az sincs.

3G mennyire megbízható?

szerintem a 3G nem jobb mint a fix 2mega

Link to comment
Megosztás:

szerintem a 3G nem jobb mint a fix 2mega

Most úgy néz ki, hogy a ló nincs, a szamár is jó alapon marad a T-s 2 mega, ami igen szerény felfelé sebességre képes. Aztán bízik benne, hogy valamelyik nagyobb csak behálózza a környéket rendesen, elvégre van egy pár társasház a közelben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.