Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is mentem ma Lacházán párat. Leírom az adatokat, ki találja ki, hogy mivel mentem? ;)

1. futam

60 láb: 1,972

1/8: 8,26@141

1/4: 12,78@177,5

Itt még volt lábremegés utána. ;)

2. futam (itt kicsit beragadtam)

60 láb: 2,09

1/8: 8,47@142

1/4: 12,94@178,7

3. futam

60 láb: 1,95

1/8: 8,199@143,4

1/4: 12,66@178,6 ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is mentem ma Lacházán párat. Leírom az adatokat, ki találja ki, hogy mivel mentem? ;)

1. futam

60 láb: 1,972

1/8: 8,26@141

1/4: 12,78@177,5

Itt még volt lábremegés utána. ;)

2. futam (itt kicsit beragadtam)

60 láb: 2,09

1/8: 8,47@142

1/4: 12,94@178,7

3. futam

60 láb: 1,95

1/8: 8,199@143,4

1/4: 12,66@178,6 :P

Audi S2 Quattro ;)

Link to comment
Megosztás:

Engem Húsvét hétfőn fogtak meg a zsaruk Pakson, pont X-ray-t hoztuk munkából mikor rámkürtöltek. Laci benéz a tükörbe aztán azt mondja: -semmi gond Lóri, haverom a srác. Ők dumákgattak amíg én elővettem a motyot. Oda megyek erre a rendőr:-Gondolom minden rendbe van? Én erre Persze, de nem mutattam meg a sz@arrá mosott zöldkarit ;) ;) ;) Utána jót dumáltunk kb. 10 percig és kiderült, hogy a hátsó lámpa nem nagyon tecc nekik, mert kevés a fény, vagyis már nekem nem piros, hanem majdnem sárga :P -_- :D

Laci meg mutogatta, hogy benne van a lápába az E betü, csak az izzók kakák :D

Mindegy jó fej volt srác.

Köcce mégegyszer X :P

Link to comment
Megosztás:

Engem Húsvét hétfőn fogtak meg a zsaruk Pakson, pont X-ray-t hoztuk munkából mikor rámkürtöltek. Laci benéz a tükörbe aztán azt mondja: -semmi gond Lóri, haverom a srác. Ők dumákgattak amíg én elővettem a motyot. Oda megyek erre a rendőr:-Gondolom minden rendbe van? Én erre Persze, de nem mutattam meg a sz@arrá mosott zöldkarit ;) ;) ;) Utána jót dumáltunk kb. 10 percig és kiderült, hogy a hátsó lámpa nem nagyon tecc nekik, mert kevés a fény, vagyis már nekem nem piros, hanem majdnem sárga :P -_- :D

Laci mag mutogatta, hogy benne van a lápába az E betü, csak az izzók kakák :P

Mindegy jó fej volt srác.

Köcce mégegyszer X :P

Az én szemét dombomon már csak csak tudok intézni valamit, egyébkén nagyon szívesen ;) Mindenkinek csináltam valami villanyos témát az örsön! :D

Link to comment
Megosztás:

Ezzel mentem.

Haver benevezte az autóját, de aztán nem volt kedve menni vele, hanem azt mondta, hogy ő majd szépen videóz, én meg rúgjam el neki rendesen. ;)

1,2 bart tölt, ami kb. 300-330LE-t jelent.

Szerintem egész jó időt sikerült kifacsarni belőle.

Rajtprogram nélkül mentem, mert haver nem tudja, hogy hogyan működik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.