Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

itt a HPI-t árulják

HPI oldala

itt mindent megtudhatsz, RC foum, találsz használtat is.

másik fajta

stb. Nagyon sok márka van és mindegyik márkának megvan a hamisított másolata is ami néha jobb mint az eredeti és olcsóbb. Főleg helikoptereknél észrevehető a minőségi különbség ilyen téren. Nekem anno azt mondták a márka mind1 igazából de a support nem. Én ha bemegyek a modell és hobbyba ami a hivatalos HPI forgalmazó magyarországon, max 1 hét alatt a ritka dolgokat is beszerzik. A HPI-nél már van kapcsolatom is, mert a melóhelyemnél van a bemutatótermük és beszerző központjuk. Múltkor tudtam meg, mikor nálunk vásároltak és a srác meg is adta a számát, hogy ha kell valami akkor szoljak. Így vették ki pl egy vadi új autó tankját, hogy legyen az enyimbe mikor Lanti játszott vele 2 percet ;) , épp nem volt ugyanis raktáron. Ami még itthon van supportban az a Tamiya. Lehet van másik is de az most nem jut eszembe. Ha érdelenek a dolgok majd megbeszéljük személyesen mert be lehet szívni ha nincs hozzá alkatrész. 1 játék és már nem is tudod tovább használni a vasat. Hallottam már olyat, hogy srác olcsó autót vett és egy játék után 2 hónapot csücsült az autó a a polcon mert nem volt hozzá meg egy alkatrész. JA még van a Kiosho is a mamutban pl de annak állítólag gyalázat a supportja, pedig jó cucc az is.

Link to comment
Megosztás:

nézegess erre fele én csak csorgattam a nyálam ...

http://www.hpieurope.com/kit-info.php?part...073&lang=en

ez az enyém egy az egyben drift kasznival. Különbség: sujeloszlás másképp van, motor középen tank a ball oldalon, kipuf hátul és drift gumi ja és D-box. Ez a felszerelés kapható az enyimhez is potom 60 ropiért. 80ért meg veszel egy komplettet, vajon miért nem keresi senki a kittet ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy mi az ideális az 1:10 vagy 1:5 vagy 1:8???

mutass már valami oldalt ahol érdemes nézegetni ilyesmit... ;)

1.10 az átlag méret, Balázskának 1:8 van az még a másik elterjedt, de 1:10 bőven jó szerintem nekünk hobbi usereknek.

Külföldről nem vennék autót, alkatrészt lehet olcsóbban beszerezni úgy, pl egyik volt kolegám a helihez az aksikat is külföldről hozatja és minimum 50% sporolás csak Kína nincs közel így mire megjön kb 1-2 hét. Mondjuk megéri csak a gari kuka.

Link to comment
Megosztás:

itt a HPI-t árulják

HPI oldala

itt mindent megtudhatsz, RC foum, találsz használtat is.

másik fajta

stb. Nagyon sok márka van és mindegyik márkának megvan a hamisított másolata is ami néha jobb mint az eredeti és olcsóbb. Főleg helikoptereknél észrevehető a minőségi különbség ilyen téren. Nekem anno azt mondták a márka mind1 igazából de a support nem. Én ha bemegyek a modell és hobbyba ami a hivatalos HPI forgalmazó magyarországon, max 1 hét alatt a ritka dolgokat is beszerzik. A HPI-nél már van kapcsolatom is, mert a melóhelyemnél van a bemutatótermük és beszerző központjuk. Múltkor tudtam meg, mikor nálunk vásároltak és a srác meg is adta a számát, hogy ha kell valami akkor szoljak. Így vették ki pl egy vadi új autó tankját, hogy legyen az enyimbe mikor Lanti játszott vele 2 percet ;) , épp nem volt ugyanis raktáron. Ami még itthon van supportban az a Tamiya. Lehet van másik is de az most nem jut eszembe. Ha érdelenek a dolgok majd megbeszéljük személyesen mert be lehet szívni ha nincs hozzá alkatrész. 1 játék és már nem is tudod tovább használni a vasat. Hallottam már olyat, hogy srác olcsó autót vett és egy játék után 2 hónapot csücsült az autó a a polcon mert nem volt hozzá meg egy alkatrész. JA még van a Kiosho is a mamutban pl de annak állítólag gyalázat a supportja, pedig jó cucc az is.

Amugy 7 ért milyen kasztnit adnak? Én modelleztem versenyszerűen elég sokáig, de már akkorsem volt 10 alatt normális kastni Tamiyából!

Az egyik Stock kategóriás autóm ez volt:

DSC01554_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Volt 2 FWD Egy Golf3 Egy Ford mondeóm , 3 Stok AWD-s Audi TT Coupé , Ez a VIP porsche , Éd egy Subarum :P Rohadtt drága sport... A rádióm volt 120ezer akkoriban ;) De ezek 7,2V.os NI-MH NI-CD Aksikkal repültek 1 garesz guma aszfalton bírt kb 3-4 edzést....;) És egy gari Guma mintától függően 12-15 ezer ft volt akkoriban! -_-

Link to comment
Megosztás:

1.10 az átlag méret, Balázskának 1:8 van az még a másik elterjedt, de 1:10 bőven jó szerintem nekünk hobbi usereknek.

Külföldről nem vennék autót, alkatrészt lehet olcsóbban beszerezni úgy, pl egyik volt kolegám a helihez az aksikat is külföldről hozatja és minimum 50% sporolás csak Kína nincs közel így mire megjön kb 1-2 hét. Mondjuk megéri csak a gari kuka.

Az 1:10 az a legjobb méret arány sztem nekem is az volt!

Link to comment
Megosztás:

Használtan nemtom jó ötlet e megvenni Már nem a moci ,, annak talán baja nincs de a futómű féltegejek difi , kihatás az azért szokott kapni az élettől! Ami normális használtban az meg nem ennyibe kerül ;) Géza barátomnak a mostani autó (nem benyás) 500.000 FT ba került minden karbonszálas cucc alu ez az golóscsapágy miegymás ,,, na jó ő 4* EB bajnok na de akkor is annyiba kerül mint egy GSI! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.