Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ajaj :lol:

NOs beraktam az ne-ből a hőgombát ,aztán kiprobáltam és tökéletesen működött!

Egészen addig mig nem leálltam ,hogy kiüssem a hibakódot ,aztán már alig akart beindulni

és újra ugyan az a nóta ;) pedig tökéletes volt amig le nem állítottam...

Most már lövésem sincs ,lehet szervíz lesz belőle. :lol:

Még mielött elviszed szervízbe, kukkants IDE!

Elsősorban a lap vége felé.. illetve az utsó képre!

szakadas.jpg

Nekem anno, marha régen, szintén fulladozott, allig akart beindúlni.. aztán ahogy kicsit bemelegedett, jobb volt..

Dobta nekem is a hibát, de már nem tudom melyiket (fesz alacsony, vagy magas...)

A lényeg, megér egy misét a kábel átnézése.. (van ott a leírásban egy 5 volt mérés.. asszem azt az így csináldba olvastam.. anno még nem tudtam..én tapizással ráéreztem a hiba helyére...)

Link to comment
Megosztás:

...Oylan már van mint volt :lol:

Akkor érdemes volt :lol:

Nemtom miért hiszi mindenki azt, hogy motorral nagyobb kanyarsebességet lehet abszolválni, mint autóval... :lol:

Ringen a kupás astrák is verik kanyarsebességben a suberbike-okat :)

Nem tudom miért hiszik...

A Top Gear-ben volt az Ariel Atom tesztelése, abban is a kanyarban megy el az "autó", amikor összeeresztik egy mocival.

Azért 4 kerék tapadjon jobban má' meg csak stabilabb, ha több ponton fekszik, mint 2 ;)

Link to comment
Megosztás:

Na Szal ma lementem nemrég és elindítottam :lol: Sima lágy hang mint üzem melegen.... És valóban Moly MOS2 és az új tőke! NO NOISE ;)

általában sima olajcserénél is megszokott szünni a hang olyan 5-7 eze km-ig, de az új tőke biztos tuti :lol:

Link to comment
Megosztás:

általában sima olajcserénél is megszokott szünni a hang olyan 5-7 eze km-ig, de az új tőke biztos tuti :lol:

A legutóbbi olajcserénél nekem nemszünt meg sajnos, hidegen csatogott mint a fene és idegesített..... melegen szép hangja volt... De ennek hidegen is szép hangja van! ;)

Link to comment
Megosztás:

a kanyarban megy el az "autó", amikor összeeresztik egy mocival.

Azért 4 kerék tapadjon jobban má' meg csak stabilabb, ha több ponton fekszik, mint 2 ;)

így van, bezzeg nekem meg nem hiszik el itt a skacok, hogy a híres Pécs-Mánfa szerpentinen simán

nyomtam le a mocisokat a konival meg a falkennel :lol: :lol: Na mindegy, az a lényeg, hogy én tudom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viktor!

Szükségponthu kellene egy jobb hátsó kerékagy a Kadettba. Vectra 2000 tárcsás hátsó híd van alatta. Van e és mennyiért? Most már 20km/h-nál is zúg :lol:

Köszi

nekem van 5csavaros ha az jó

Megjöttek a gumijaim... Köszönet érte Stock-nak ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak nézelődök, majd csak jövi szezonra kell , még van 7mm profilom ezen! :lol: Csak kutakodok! :lol:

Sorry Mester,el is felejtettem hogy neked most minden új szinte! :) :(

;)

Mókás, hogy én is vettem tőled dolgokat, Csabi pedig a felnijeit vette meg :lol:

Megesik. ;)Jó áron árulgatott szerintem és nagyon korrekt srác.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.