Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ki kopott benne valami....Pedig azt hittem a kormány összekötö gömbfej rossz...

Azon tudtok állítani.Le kell venni a helyéről és ahol kijön a kormányszár,ott a kormányművön alul van egy nagy koronás kontra anya.

Azt kell fellazítani és a belső csavaron húzni egy picit,hogy a bakelit alkatrészt(nyílal jelölt) jobban rányomja a rugó a fogaslécre.

korm_ny_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem is rossz az astrán,picit lötyög,van egy másik bontott,azon már megnéztem mit kellene csinálni,de beszerelt állapotban képtelenség a koronás anyát meglazítani,olyan hülye helyen van.

Link to comment
Megosztás:

Jah...felkerültek ma a nyári felgenek....megint olyan szép lett... :lol:

szerintem meg vegyél másikat mert /35el az OZ teljesen meg fog dögleni ....

vagy valami BBS mint az enyem mert az legalább birja a /35 öt ... most átgumizásnál mindegyiket megpörgettetem és teljesen 0ás ...

sajna az az Oz szerintem tul puha olyan mint az én polárisom ... bár a tied jobba néz ki ;)

de ebay en biztos tudnal löni valami jo 18 as felnit ennek az árában ...

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítség kellene.Vettem egy szett 272'-os dbilas tengelyt amihez Lali csinál majd egy spéci programot.Valószínüleg egy kupakot is rádobok mert az előbb említett Úriember szerint sokat segítene rajta.A kérdés az hogy kell e nekem fokolókerék...merthogy az is van hozzá.Igaz azt már postára adtam Demónak mert nem az enyémbe való.(m2.5-é)Viszont csinál nekem cserébe 1 párat az m2.8-hoz.A tengelyekhez valószinüleg nem kell majd fokolni de mivel a hengerfejből és a blokkból is le lett kapva ezért Demó szerint nem lenne rossz.De ezt hogyan kellene megcsinálni ha szükség van rá?Köszönöm aki segít! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítség kellene.Vettem egy szett 272'-os dbilas tengelyt amihez Lali csinál majd egy spéci programot.Valószínüleg egy kupakot is rádobok mert az előbb említett Úriember szerint sokat segítene rajta.A kérdés az hogy kell e nekem fokolókerék...merthogy az is van hozzá.Igaz azt már postára adtam Demónak mert nem az enyémbe való.(m2.5-é)Viszont csinál nekem cserébe 1 párat az m2.8-hoz.A tengelyekhez valószinüleg nem kell majd fokolni de mivel a hengerfejből és a blokkból is le lett kapva ezért Demó szerint nem lenne rossz.De ezt hogyan kellene megcsinálni ha szükség van rá?Köszönöm aki segít! ;)

akkor néhány gondolat a fokolásrol hátha igy érthetöbb lessz ha a vezérműtengely siet a főtengelyhez képest, tehát a vezérműtengely a szimmetriáján van, de a főtengely még a fhp előtt ,akkor a motor az alsó-közép fordulatszámtartományban nyomatékosabb lesz, ellenben nem képes akkora fordulatszámra és nem is annyira pörgős.

Ha a vezérműtengely késik a főtengelyhez képest, tehát a vezérműtengely a szimmetriáján van, a főtengely már elhagyta a fhp-t, akkor a motor alsó-közép fordulatszámtartományában veszit nyomatékából, viszont a felső fordulatszámhatára kitolódik és pörgősebbé válik.

Alapvetően a vezérműtengelyeket a szimmetriaponton célszerű használni.

A fokolás általában a motor használójától függ, neki melyik beállitás áll közelebb a vezetési stilusához.

Link to comment
Megosztás:

és persze nem árt megtudni majd hogy milyen a emelés illetve az alapkör mérete de mérhető ja és ezért majd a demo befokolja hamár igy rámtolja

Én azt ajánlottam csak, hogy a síkolások (blokk és hengerfej) miatt kicsit elfokolódott vezérműtengelyeket vissza kellene állítani gyári pontokra.

Megcsinálnám, de szerintem csupán emiatt nem akar majd Viktor lejönni hozzám. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én azt ajánlottam csak, hogy a síkolások (blokk és hengerfej) miatt kicsit elfokolódott vezérműtengelyeket vissza kellene állítani gyári pontokra.

Megcsinálnám, de szerintem csupán emiatt nem akar majd Viktor lejönni hozzám. ;)

Tévedsz Demó, lazán levinném hozzád emiatt ha tutira betudnád állítani :lol:

Link to comment
Megosztás:

az összes rohadt C-i-G-Á-N-Y tolvajt etnikumot kiirtanám elgázositanám és felakasztanám ...

hogy rohadt magyarországon csak a magyar ember szopik elegem van de qrvara ...ami ebben az országban megy..

reggelre pince feltörve

4 alu felni ellopva 4 uj téligumival 1üt ....

rendörség meg majd másfél ora mulva ért ki ......

qrva rohadt egy ország ez

Link to comment
Megosztás:

az összes rohadt C-i-G-Á-N-Y tolvajt etnikumot kiirtanám elgázositanám és felakasztanám ...

hogy rohadt magyarországon csak a magyar ember szopik elegem van de qrvara ...ami ebben az országban megy..

reggelre pince feltörve

4 alu felni ellopva 4 uj téligumival 1üt ....

rendörség meg majd másfél ora mulva ért ki ......

qrva rohadt egy ország ez

Erre reagálnék én is szívesen csak rohadtt mocsok csúnyán tudnék, fateromtól 3 éve 1,5 milla értékben loptak el szerszámokat kisgépeket a garázsból! ;)

Link to comment
Megosztás:

az összes rohadt C-i-G-Á-N-Y tolvajt etnikumot kiirtanám elgázositanám és felakasztanám ...

hogy rohadt magyarországon csak a magyar ember szopik elegem van de qrvara ...ami ebben az országban megy..

reggelre pince feltörve

4 alu felni ellopva 4 uj téligumival 1üt ....

rendörség meg majd másfél ora mulva ért ki ......

qrva rohadt egy ország ez

az enyémet is ellopták több mint 2 éve, a rendőrség meg csak vonta a vállát...

felhábórító és vérlázító az egész...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Vettem 1 dis-es xe-t és 1 nap után elkezdett rángatn ;) 2000-es fordulat alatt szinte használhatatlan az autó, folyamatosan megtorpan, ha kinyomom a kuplungot és a gázt is elveszem fent marad a fordulat egy darabig aztán fulladozva visszaesik és kis idővel később talál magára. Sokat állt az autó! Benzinszűrőt cseréltem benne ma ,de ugyan úgy produkálja a hibát. A fura az, hogy 2000 felett és nagygáznál kutya baja.

Csak finom gáztartásnál ugrál ,de nagyon :lol:

Minden segítséget előre köszönök!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.