Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nem férek be Patyihoz Coupe miatt... Hihhhhetetlen....ott készíti a bakugróját... :lol: :lol:

1 hete be vagyok jelentkezve....... :( :)

Nem kedvtelésből emeltettem vissza ;)

Viszont oda van a kormányművem,azt is meg kell majd csináltattni :lol: Öröm és boldogság.....

Link to comment
Megosztás:

1 hete be vagyok jelentkezve....... :( :lol:

Nem kedvtelésből emeltettem vissza ;)

Viszont oda van a kormányművem,azt is meg kell majd csináltattni :lol: Öröm és boldogság.....

na medence kész?? lehet menni after parééézni , itt a jó idő :) :lol: B) :P

Link to comment
Megosztás:

3:0...szép volt...ugyan védekezésben van még bőven mit javítani, de a támadásokban van fantázia, a fejjátékban meg mondhatni hogy kifejezetten jók a srácok... ;)

igen végre olyat lehetett látni tőlük ami eddig még nem volt, ha passzolta valaki akkor a labda leérkezésekor volt is ott csapattárs nem csak vágtába rugdosták a bőrt.

Link to comment
Megosztás:

De milyen k*c@&#>va nagy örvendeződésre ad okot, ha ilyesmit tudnák már művelni a fiúk válogatott szinten ;) :lol: :lol:

hát sajnos a magyar foci azon a szinten van hogy már ennek is kell tudni örülni, végre van egy olyan csapat akit meg is verünk és papiron is azt mondják róluk, hogy simán meg kell tudnunk verni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.