Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy kinéznénk páran nézőként Esztergom Rali RTE-re május 24-én... nem érdekel? :lol:

(majd viszek sok papírzsepit, lehet sírva fakadok, kedvenc versenyem volt, persze autóban ;) :lol: )

Húhúhú, május 24.én lesz Egom rally? 100% hogy ott leszek. Múltévben sajnos dolgoztam pont, pedig mentem volna szurkolni az Opelosoknak. :lol:

Remélem megint jön az a GSi amit a múltévben mutogattál a rally-s topicban. :)

Link to comment
Megosztás:

Húhúhú, május 24.én lesz Egom rally? 100% hogy ott leszek. Múltévben sajnos dolgoztam pont, pedig mentem volna szurkolni az Opelosoknak. ;)

Remélem megint jön az a GSi amit a múltévben mutogattál a rally-s topicban. :lol:

Majd később beírom a konkrétumokat az autósport topicba, figyeld! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Haleeeee na miujság a "cuplungoddal"??? Még mindíg veszettül tetszik a felnid! :lol: ;)

Szevaaa már minden ok vele amióta állított raja a mantás srác.Örülök neki ha tetszik :lol: A tiédről dobhatnál vmi képet..tudod amit említettél.

Viktor azt mondta nincs javítószett és darabokba kell megvenni a perselyeket.

Amúgy én találtam ilyet a Csergő online árlistájában: 0758223600 VÁLTÓRUDAZAT JAVíTÓ KÉSZLET A-F

De akkor gondolom ez nem gyári,mer voltam én is ez ügyben startautónál és azt mondták hogy ők is tudnak vmi ilyesmit de mondjak gyári cikkszámot és az alapján utánna néznek.

Link to comment
Megosztás:

Szevaaa már minden ok vele amióta állított raja a mantás srác.Örülök neki ha tetszik ;) A tiédről dobhatnál vmi képet..tudod amit említettél.

De akkor gondolom ez nem gyári,mer voltam én is ez ügyben startautónál és azt mondták hogy ők is tudnak vmi ilyesmit de mondjak gyári cikkszámot és az alapján utánna néznek.

Igen igazad van, ez utángyártott.

Link to comment
Megosztás:

Viktor azt mondta nincs javítószett és darabokba kell megvenni a perselyeket.

Amúgy én találtam ilyet a Csergő online árlistájában: 0758223600 VÁLTÓRUDAZAT JAVíTÓ KÉSZLET A-F

Van ilyen, de elég hiányos, én mindig gyárit adok inkább, meg ez 92ig jó csak.

Link to comment
Megosztás:

Viktor azt mondta nincs javítószett és darabokba kell megvenni a perselyeket.

Amúgy én találtam ilyet a Csergő online árlistájában: 0758223600 VÁLTÓRUDAZAT JAVíTÓ KÉSZLET A-F

Nekem is tré volt, de gyakorlatilag elég volt a kockát, meg a váltórúd alján lévő gumibigyót kicserélni, amikből tudtam szerválni jó állapotút Subitól egykétezerér.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.