Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha már ültetés a téma...

érdeklődnék,hogy azoknak akiknek ültetve van az autójuk,nem recseg a tornynál a tányér a toronycsapágy felett?

A második astrám ültetem és mindkettőnél recseget főleg télen, ahogy néztem a toronycsapágy belesüllyed a tányér gumirészébe és a porvédő teteje ahogy forgatom a kormányt hozzáér a gumihoz és kimarja.

Ezt hogyan lehet elkerülni?nagyon kíváncsi vagyok nálatok ez hogy van.

előre is köszönöm! ;)

Vectra A toronycsapágyat kell venni, azon nincs olyan fémlemezke, és a csapágy ugyanaz...

Link to comment
Megosztás:

Öcsém szólt tegnap hogy Váci tuskóba kifaroltak egy kamionnal és lehet menni ingyéméretni féket meg gátlót. Persze hogy elmentem. Gátlók királyak, elsőfék frankó, 10% eltérés még bőven belefér. Hátsó fék 5%-ot tér el, viszont gyenge. Valószínű hogy levegős. Jobb hátul meg nincs kézim.

Adatlap:

http://f.imagehost.org/download/0148/unixm_r_s

Velem meg pár cuccal együtt 1133 kiló a kocsi.

Ma is vannak, lehet menni este hatig, de azért ha nagyon ültetve van a vas akkor nem ajánlom, az enyém még elfért ippeg. Óriásinagy Unix kamion, nem lehet eltéveszteni.

Link to comment
Megosztás:

Albert! április 4-én megyek ki 10 órára a construma kiállításra, ha érdekel ;)

Mondjuk én egész nap kint leszek, és sok helyen leragadok, nemtom meddig bírod mellettem :lol:

Na szuper köszi, szólok majd jövő hét közepén hogy merremeddig hány méter, de akkor alapvetően mennék én is. Egyszer voltunk ilyen lakáskiállításon, meg azon belül készház kiállításon. Az első 10 percben elég magasre emelkedett a vércukrom, amikoris egy standnál kitöltöttünk valamit, és amíg kiértékelték a pépört, addig lehetett inni egy bármit a pultnál. Két CubaLibre után mindjárt sokkal jobban voltam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.