Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez ilyen én is 2003 ban 135 helyet valami 100 at fizettem ... ha jol emlékszem

kárászynál vetted ? gondolom igen

Náluk vettem ;)

Persze,mert biztos meglátták az autód színét és azt hitték reklámautóba lesz. :lol: :lol: :(

A kocsim közelben sem volt B) :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha már ültetés a téma...

érdeklődnék,hogy azoknak akiknek ültetve van az autójuk,nem recseg a tornynál a tányér a toronycsapágy felett?

A második astrám ültetem és mindkettőnél recseget főleg télen, ahogy néztem a toronycsapágy belesüllyed a tányér gumirészébe és a porvédő teteje ahogy forgatom a kormányt hozzáér a gumihoz és kimarja.

Ezt hogyan lehet elkerülni?nagyon kíváncsi vagyok nálatok ez hogy van.

előre is köszönöm! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha már ültetés a téma...

érdeklődnék,hogy azoknak akiknek ültetve van az autójuk,nem recseg a tornynál a tányér a toronycsapágy felett?

A második astrám ültetem és mindkettőnél recseget főleg télen, ahogy néztem a toronycsapágy belesüllyed a tányér gumirészébe és a porvédő teteje ahogy forgatom a kormányt hozzáér a gumihoz és kimarja.

Ezt hogyan lehet elkerülni?nagyon kíváncsi vagyok nálatok ez hogy van.

előre is köszönöm! :lol:

venni kell egy Kadettot azzal nincs ilyen gond, egybe van a csapágy a gumival és sokkal jobb is ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet a súly miatt van :( :lol:

És 42eKm mentem el vele 3.5év alatt B) :) Csak a fényezés óta használtam kevesebbet,de mióta benne van a zene ezt is sokat használom :P :lol:

igazából minden lehet.... én se ezt akartam... amiben volt gsi azzal alig lehetett beállni a kapun.. na és nálam ez lett belőle ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.