Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti. jól láttam hogy 13 teteje?

Jól...13.82@163km/h

ezzel a váltóval elképzelésem sincs, hogy lehetne jobbat menni...szerintem sehogy... :lol:

1.90 hatvan láb...szóval a rajtnál elkövettem mindent... ;)

Jah...0.8-9 es nyomáson...de itt sem gondolom, hogy mondjuk ha ez 1.0 bar akkor húha lett volna...így inkább nem piszkáltam...gurultam kettőt aztán kész passz.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jól...13.82@163km/h

ezzel a váltóval elképzelésem sincs, hogy lehetne jobbat menni...szerintem sehogy... :lol:

1.90 hatvan láb...szóval a rajtnál elkövettem mindent... ;)

Jah...0.8-9 es nyomáson...de itt sem gondolom, hogy mondjuk ha ez 1.0 bar akkor húha lett volna...így inkább nem piszkáltam...gurultam kettőt aztán kész passz.. :) :(

megöregedtél.... legközelebb te is hifishow-ra mész :P B) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jól...13.82@163km/h

ezzel a váltóval elképzelésem sincs, hogy lehetne jobbat menni...szerintem sehogy... :lol:

1.90 hatvan láb...szóval a rajtnál elkövettem mindent... ;)

Jah...0.8-9 es nyomáson...de itt sem gondolom, hogy mondjuk ha ez 1.0 bar akkor húha lett volna...így inkább nem piszkáltam...gurultam kettőt aztán kész passz.. :lol: :)

Teljesen korrekt eredmény az, @@ar váltóval, de jó váltóval is jó egy 13 teteje, utcai melóbajárós :lol:

Link to comment
Megosztás:

Teljesen korrekt eredmény az, @@ar váltóval, de jó váltóval is jó egy 13 teteje, utcai melóbajárós ;)

ennyi... :lol: Ezt a 13 tetejét bármikor tudja...tegnap pl csúnyán beletaposhattunk egy új cupra tulajának a lelkébe a soroksárin... :lol: minden lámpánál elrúgta...aztán egyszer csak pont úgy jött ki, hogy melléértünk...együtt álltunk a lámpánál....felrúgtam 5000-re, és kuplungról le... :lol: :) :( volt kamillázás a srác részéről...

Link to comment
Megosztás:

Pista!!!!

Megjött a Koni...A hátsó 18e fortintba kerül,ha veszel akkor csak a 2centivel rövidebbet kérd.A másik az piros,és az is ennyibe kerül....Mert nekem is a pirosat akarták rendelni,mondván a másik nem létezik,csak a katalogusba :lol: de létezik :lol:

Na várjááá, ha nem tudtak árat modani, akkor neked mi jött meg ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.