Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gondolom, dobálják ki a meglévő raktárkészletet, ráadásul 2007es modell.

Igen, már kintvan az új széria , amugy ezek majnem annyit forognak mint egy F1 autó.... kolégám mondta hogy az ő R6R-je 18 ezeret forog csúcsba és hogy 10 ezer felett kezd el igazán ideges lenni a járgány akkor még jócskán harap :huh:

Link to comment
Megosztás:

hallottatok már erről hogy ha az adásvételi szerződésre nem kerül ár akkor az átiratás költsége duplázódik? :)

Szerintem ez hülyeség...bár az apeh fele nézhetik...ezért is van jelentősége, hogy adásvételnél kell az adószámod...ha veszel egy verdát 100.000-ért és 1.000.000ért adod el, akkor (baromi ügyes vagy... :D ) a különbözetre adót kell fizetni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mert végig KELL menni a Vácin péntek este mindenképp. De mivel ott csesztetnek ezért KELL egy motor. Értem.

Különben is.. ha valakinek jóóóól megy, kell venni valamit :D :)

Amúgy meg ha szertne hagy vegye.. én mondjuk max egy dologban gondolkodnék másként.. ott is fokozatosság.. nem biztos,hogy egyből egy ilyen nagyvasra ülnék... :huh:

Barátnőm is nagyon rá van kattanva a motorra.. rohadtúl féltem, de még semmit nem akart úúúgy igazán.. ezt igen.. mért vonnám meg tőle.. csak vigyázzon, amennyire tud.. mondjuk egy 125-ös kis CBR-rel csak nem száguld halálos iramban.. igaz, a többi userral szemben ő is tehetettlen... (ha nincs szerencséje..)

Link to comment
Megosztás:

elhoztam az oljat.. köszöni a pehi :D

váljék egészségére :)

Barátnőm is nagyon rá van kattanva a motorra.. rohadtúl féltem, de még semmit nem akart úúúgy igazán.. ezt igen.. mért vonnám meg tőle.. csak vigyázzon, amennyire tud.. mondjuk egy 125-ös kis CBR-rel csak nem száguld halálos iramban.. igaz, a többi userral szemben ő is tehetettlen... (ha nincs szerencséje..)

Itt Börsön is van egy ismerős csaj, annak is egy ilyen 125-ös motorja van (19 éves), szüleivel egész tavasz-ősz időszakban járnak

motoros túrákra, és még sértetlen a csaj (na azért nem mindenhol :huh: ). Szal bíztasson a tudat, van sok jó példa is :D

Link to comment
Megosztás:

Különben is.. ha valakinek jóóóól megy, kell venni valamit :D :D

Amúgy meg ha szertne hagy vegye.. én mondjuk max egy dologban gondolkodnék másként.. ott is fokozatosság.. nem biztos,hogy egyből egy ilyen nagyvasra ülnék... :)

Barátnőm is nagyon rá van kattanva a motorra.. rohadtúl féltem, de még semmit nem akart úúúgy igazán.. ezt igen.. mért vonnám meg tőle.. csak vigyázzon, amennyire tud.. mondjuk egy 125-ös kis CBR-rel csak nem száguld halálos iramban.. igaz, a többi userral szemben ő is tehetettlen... (ha nincs szerencséje..)

le ne fújja a szél rola :huh:

Link to comment
Megosztás:

csak az eleje kell? mert az 60/40

ogre is bejelentkezett még anno rá, megkérdezem őt is ő szólt hamarabb....meg a multkor otthagyott egy fél üveg wiszkit ezzel elővásárlási jogot szerzett :huh: :)

adok helyette előre másik pirosat :D ami most benne van... azis jo.. használható :D

Link to comment
Megosztás:

gyerekek eza váci út téma...sírok rajta komolyan...kupé is ezzel kezdte,vissza kell butítani a naposcsibét,mert nem lehet menni a vácin péntek este,mert kiszed a rendőr...engem a Kadettal kb 3x vettek ki rendőrök mióta megvan....tényleg nem értem minek mentek oda??..annyira jó,mert akkor én is kemegyek komolyan :) moci téma: úgyis Tom dönti el mit akar,engem sem lehet lebeszélni arról amit nagyon akarok,ennyi :D most épp ezzel kacsolatban a magyar utak állapot jut eszembe...,mert pont tegnap sikerült besz*pnom egy olyan kátyút,hogy kiszakadt a peremvédőmből egy darab...asszem ezzel kapcsolatban nem is kell mást mondanom,mindenki tudja mire gondolok... :huh:

Link to comment
Megosztás:

...most épp ezzel kacsolatban a magyar utak állapot jut eszembe...,mert pont tegnap sikerült besz*pnom egy olyan kátyút,hogy kiszakadt a peremvédőmből egy darab...asszem ezzel kapcsolatban nem is kell mást mondanom,mindenki tudja mire gondolok... :huh:

Me le kell ültetni, mintállat mi?! :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

gyerekek eza váci út téma...sírok rajta komolyan...kupé is ezzel kezdte,vissza kell butítani a naposcsibét,mert nem lehet menni a vácin péntek este,mert kiszed a rendőr...engem a Kadettal kb 3x vettek ki rendőrök mióta megvan....tényleg nem értem minek mentek oda??..annyira jó,mert akkor én is kemegyek komolyan :) moci téma: úgyis Tom dönti el mit akar,engem sem lehet lebeszélni arról amit nagyon akarok,ennyi :D most épp ezzel kacsolatban a magyar utak állapot jut eszembe...,mert pont tegnap sikerült besz*pnom egy olyan kátyút,hogy kiszakadt a peremvédőmből egy darab...asszem ezzel kapcsolatban nem is kell mást mondanom,mindenki tudja mire gondolok... :huh:

A vácin engem se szedtek ki sose :D

Diny két hete az autópályán alkudozott a forgalmijáért....Mindegy hol vagy,ha szúrja valakinek a szemét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.