Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ja,Tom én i sellenzem,sok haverom halt meg motorral,és ez milyen szöveg már,hogy húzom majd neki,de csak ahol lehet....kocsival is csak ott mentél ahol lehet mi? :huh: :) kúrvára utálnék a temetésedre menni!

Értem én meg köszi, de azért autóval még soha nem volt olyan, hogy hűha, ezt éppen megúsztam valaki más segítségével. Persze motorral más, ott 4-5 nagyságrenddel könnyebb meghalni.

Viszont annyival több élményt is nyújt. Pláne, ha most megnézel egy pénteket...

Már szinte végig sem tudunk menni a vácin egy kekeckedős igazoltatás nélkül... :S

Link to comment
Megosztás:

Értem én meg köszi, de azért autóval még soha nem volt olyan, hogy hűha, ezt éppen megúsztam valaki más segítségével. Persze motorral más, ott 4-5 nagyságrenddel könnyebb meghalni.

Viszont annyival több élményt is nyújt. Pláne, ha most megnézel egy pénteket...

Már szinte végig sem tudunk menni a vácin egy kekeckedős igazoltatás nélkül... :S

Hát azért ezt is cáfolnám...engem eddig még csak akkor szedtek ki amikor volt rá okuk...csak úgy kekeckedni még sosem... pedig sokat mozgok éjszaka is a városban...lehet túl soxor adsz rá okot... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.