Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már megy az agyalás :huh:

Pofád befog! :)

powerbox.jpg

Azon agyalok,hogy csinálni kellene egy ilyet.

Magát a doboz részét,ha tudom milyen belülről talán nem nehéz megcsinálni aluból,de Gabinak valami hasonló van a versenysason.

Nem tudom,hogy a gyári pillangóval menne-e a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Kár hogy nincs hangos kép és hallanánk azt hogy: Szúrd neki Gabika bal5 kicsit dob , utána husszú egyenes 6 szúrodneki baz+ :huh: :) :D

A hosszú egyenes nem stimmelt, mert a bal5 után egy jobb4emel jött. Szemben beton palánkkal. :lol:

Gabi!

Neked van fényképed a versenyparipa szívó oldali box részéről?

Mármint a régi megoldás? Arról van otthon képem, majd megmutizom ha eszembe jut :D

Most már 4 pillangó van, hogy ne unatkozzanak :D

Link to comment
Megosztás:

Ha tudom melyik kell, akkor utánanézek. :)

Ami nekem van, az kell is, mert csinálok belőlük fokolhatót és mindkét fajtóból kell ezért legalább egy szett.

Ha minden igaz, akkor a régi fajtóból nekem is van több, de az újból csak egy ismerősnek van talán...

Nekem is át kell néznem őket, mert van egy, ami görbe. :D

Ilyen is, olyan is.

Csak mongyáááá árat, hogy annyiért köll-e :huh:

Link to comment
Megosztás:

Van még olajad 1 lityis kiszerelésben? Mióta összeraktuk csak félig van mert az olajhűtőnél annyiszor kellet szétszedni, hogy elcsöpögött ott fél lityi szépen lassan. Mennyi az annyi és tudol e hozni 21.én vagy megint tali valamikor?

21-én nem leszek a talin, más programom van. De persze, megoldható az olaj. Mondjuk nálam csak jövő héten

lesz legközelebb, de ha addig kell, akkor bemehetsz érte a boltba (11.ker Kaposvár u. 8. lágymányosi tövénél) is,

csak szólj előtte nekem, odaszólok, és megkapod a kedvezményt rá. :D

(nyitva: 7-17h)

Aha,arról kellene,de ha megvan még a doboz,szivesen átveszem kispézé! :huh:

Az már nincs meg, de kb 40-50-ből csináltathatsz te is :)

Egyébként ha ez megnyugtat, egy B corsába építették be :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy nyald meg Gabi! :)

Kihez került? :huh:

Méreteid nincsennek már róla?

Kb hasonló magas, vagyis alacsony volt a srác, mint én... más méretét nem tudom :P :D :D

Azt hallottad volna, hogy "Ha legközelebb is ilyen lassan mész, megpofozlak...." :lol: :D

A téligumik okozta meglepően szar tapadás miatt Misuban folyamatosan vigyázzba állt a szar, főleg

miután pont ezután a bal-jobb után jött egy nem kicsit dobálós rész (ahol mondjuk az omegával egyes

csúsztatott kuplunggal mertem volna csak szlalomozni a sok gödör között), ahol 3 telin mentünk, és

métereket dobálta jobbra-balra az autót a sok úthiba, mellettünk meg egy betonpalánk volt :D Jah,

majd ennek a végén szembenéztünk egy oszlopot is, mert féktáv csak fogalomként létezett azokkal

a gumikkal... szal miután letolattunk az oszlopról, Misu jelezte, hogy inkább érjünk be egyben, nem

kell nagyon elkapkodni azt a gyorsasági időt :P

Ennek az elején vannak felvételek erről a raliról, bár kicsit szar a minőség :D

Link to comment
Megosztás:

Tudtam vazee,hogy nem hagyod ki! :D Dobtam a magas labdát.

Na de most komolyan:képek és méretek ha vannak dobd már át mailben pls!

Látom nagyon rákattantál erre a srácra, de képem sincs róla :lol: :huh: :)

Amúgy a méretezést nemtom, KG csinálta teljes egészében, ha szépen megkéred, neked

is csinál egyet :D Persze készítsd össze cirka 50 ropit, mert nem olcsó egy szívósor plusz

az aluhegesztések :D

Link to comment
Megosztás:

Látom nagyon rákattantál erre a srácra, de képem sincs róla :D :) :D

Amúgy a méretezést nemtom, KG csinálta teljes egészében, ha szépen megkéred, neked

is csinál egyet :D Persze készítsd össze cirka 50 ropit, mert nem olcsó egy szívósor plusz

az aluhegesztések :D

50 ropi? :huh:

70körül megkapom a mantzelt is! :lol:

Bár itt inkább az lenne a lényeg,hogy magam csináljam meg.

Argongázas inverteres hegesztő cuccot tudok kérni,fater jól hegeszt vele,szal igazából csak a méretek kellenek.

Szívósor talpat tudok szerválni bontós havertól,alu anyagot meg lehet venni.

Azon is agyaltam,hogy ha a C20NE szívó "dobozát" összehoznám egy X14XE szívósor talppal,az elejére meg kapna egy pillangószelephez közdarabot.

Link to comment
Megosztás:

50 ropi? :huh:

70körül megkapom a mantzelt is! :D

Bár itt inkább az lenne a lényeg,hogy magam csináljam meg.

Argongázas inverteres hegesztő cuccot tudok kérni,fater jól hegeszt vele,szal igazából csak a méretek kellenek.

Szívósor talpat tudok szerválni bontós havertól,alu anyagot meg lehet venni.

Azon is agyaltam,hogy ha a C20NE szívó "dobozát" összehoznám egy X14XE szívósor talppal,az elejére meg kapna egy pillangószelephez közdarabot.

Hát ez sajnos ennyi. Mantzelt nem láttam még erre a motorra, az irmscher meg a dbilas 300 körül van, igaz ahhoz

adnak chipet is. Chip nélkül nem sok változást fogsz tapasztalni amúgy :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.