Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nehülyéskedjetek már

1. nem mindegy nektek ha nem akartok venni?

2. milyen

3. kitől

4. hol

5. mikor

6. gyorsankelle

7. anyámtyúkja

8. nem a vételár számít hanem ami utána van (!)

Úgyhogy szerintem nincs értelme a fenti kérdéseknek

Honann tudod hogy nem e akarok épp venni egyett??? :huh: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hogyhogy miiii...talán vannak keretei az együttélésnek...tovább nem is folytatnám... :) :D Ő sem rohan minden nap gondolom a Gucciba ruciért...mert hogy mi köze van a másiknak hozzá...de gondolom Te nem szólnál egy szót sem... :D :lol:

Különkassza (is) kell szerintem ennyi. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Különkassza (is) kell szerintem ennyi. :huh:

Persze..ez így okés...de mondjuk ha elég nagy különbséggel kerestek akkor mizu...közlöd vele, hogy idén nem mentek nyaralni mert turbós moci lesz...jah...meg jövőre sem...mert utána meg újra talpra kell állítani, mert olvadt a dugó... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Persze..ez így okés...de mondjuk ha elég nagy különbséggel kerestek akkor mizu...közlöd vele, hogy idén nem mentek nyaralni mert turbós moci lesz...jah...meg jövőre sem...mert utána meg újra talpra kell állítani, mert olvadt a dugó... :huh: :)

Ennyi :D :D :lol: nayo8

Link to comment
Megosztás:

@Anti

no valami hasonlot kéne neked is produkalni a vecivel

és persze szlovák rendszámos magyar kocsi :huh:

A VASAS pálya parkolójában volt nagy hely, és nem volt friss a hó, nem tolta el az elejét, na ott én is tudtam vele... amúgy meg para mindenhol a padka... a Pólusnál Viktorral meg világraszólót csapattunk...amikor behúzod a kettőt, na onnantól 60-km/h-val mész keresztben... :) :D

Link to comment
Megosztás:

A VASAS pálya parkolójában volt nagy hely, és nem volt friss a hó, nem tolta el az elejét, na ott én is tudtam vele... amúgy meg para mindenhol a padka... a Pólusnál Viktorral meg világraszólót csapattunk...amikor behúzod a kettőt, na onnantól 60-km/h-val mész keresztben... :huh: :)

ennek még ho sem kéne a végén amikor elnyomja neki a borso szaladgál a hátamon olyan durva hangja van

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jut eszembe...tavasz van...hogy állsz??? :D

nem igen lessz ebben a kocsiban mostanság más motor :huh: :) :D sajnos

szempember ota ugy melozok hogy 1 szabadnapom volt decemberben bevásárolni

sajna kellett a lopott kocsi miatt a piiz ... mostanába fogom kifizetni .....

és hamarosan szanálom az egyik melohelyem mert hát jo ha az embernek sok a fizuja de nekem erre az egézségem fog rá menni mind

hogy nincs idöm mozogni,, és hogy lassan azt sem tudtam milyen napszak van és napot irunk ..... mind idegileg ......

szal 1 melohely több mozgás , sport .

és kevesebb pénz .... és minimális inkább negative tuning :lol:

ezek a távlati tervek ....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.