Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondtam...ha kell szerzünk...de addig nem keresek amíg nem kell...mert azért, hogy keresgéljünk nem érdemes...

Viszont ha azt mondod, hogy zseton zsebben, rászántad magad végre... akkor 1 héten belül lesz moci... :huh:

most is van moci ha kell akár holnap is !!!!

@Lanti

Kelll ????

Link to comment
Megosztás:

Tomi nagyon meglepődtem hogy elpattintottad a Rekit. Az olyan egy volt veled. Sajnálom. Ugyanakkor nyilván az új cél fontosabb :huh:

Anti, csináljunk má egy szimulációt vmikor. Szerda este nyolctól nem érsz rá? Felugranék laptoppal aztán henkölnénk.

Visszaértünk Tokajról, 475km volt odavissza, még úgy 100km-re való benya maradt benne. M3 M30 odavissza 140 (jó odafelé picitt több :) ), Miskolctól főúton csak 110-120. Meg "felmásztunk" Tokaj hegyre (aka Kopasz hegy) is - kocsival. Aki esetleg megy Tokajba nehogy Bodrogkeresztúr felől menjen mert simán akkora kátyúba eshet hogy a kocsi teteje se látszódik ki, hanem Tarcal felé, arra egyetlenegy kátyú de még úthiba se volt.

Hazafelé leelőztük a driftes Camarot mert akkor jött fel a pályára valahol Eger után. Elsuhanva két villantás az elakadásjelzővel és már villant az ő refije is kétszer :D Nem nagyon maradt le sokáig mögöttem jött egyre közeledve aztán egy tiszta szakaszon elgurult, ő is két villantás elakadásjelzővel, én is két vill a refivel :D :lol: :D

Amúgy egész nap szép időnk volt, hallottam hogy idefent tré idő volt meg láttam Gelko linkjét a tavalyi taliról. Csak olyan Hatvan körül kezdett el szemerkélni addig szikrázó napsütés

Link to comment
Megosztás:

Mennyi most az árfolyam ?

Mibe fáj most egy jó LET?

Nehülyéskedjetek már

1. nem mindegy nektek ha nem akartok venni?

2. milyen

3. kitől

4. hol

5. mikor

6. gyorsankelle

7. anyámtyúkja

8. nem a vételár számít hanem ami utána van (!)

Úgyhogy szerintem nincs értelme a fenti kérdéseknek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.