Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ma megjöttek a cuccaim is reintz szelepdekni tömítés... champion oil filter + levegőszűrő egy pollenszűrő, kolbersmith üzemenagy szűrő ! (nagyon baráti áron) Szombaton jön az az hozod az oil-om ugye STEFAN! :huh: :) Kap 16 új INA tőkét... KK háza előtt megcsináljuk... aztán kicsit felfrissülve lehet hajtani a Opelkupára :D :D

Legközelebb sztem csörögj rám, hogy mit érdemes meg mi mennyi :lol: . Nem kell nálam venni, csak adnék tanácsokat hogy mit igen, meg mit ne, meg mi mennyi gyáriban.

Link to comment
Megosztás:

Legközelebb sztem csörögj rám, hogy mit érdemes meg mi mennyi :huh: . Nem kell nálam venni, csak adnék tanácsokat hogy mit igen, meg mit ne, meg mi mennyi gyáriban.

Oké megfoglak kérdezni , ezeket a motyókat 7k ért hozták barátiba! A srác hengerfuró, hf-eket újít fel elég sok opel szerviznek dolgozik itt vidéken ezeket ajánlotta!

Link to comment
Megosztás:

"megteveszto tud lenni, egy full alap auto, es sokan kevesebbet gondolnak rola. :D"

Amíg Pécsen éltem, sokan próbáltak ki a Mánfa-Pécs közti szerpentinen

felfele... Egészen máig senkinek nem sikerült a nyomomban maradnia. :D

Pedig az én Astrám nem GSi, csak egy "mezei" mattlökhárítós fehér

100 LE-s "családi" autó. :D

A legszebb élményem ezek között talán az a motoros, aki mindenáron

meg akarta nekem mutatni az 1000-es Yamahájával, hogy előbb fel tud

érni a tetőre, mint én. Ehhez képest csúnyán beégett a többi motoros

haverja előtt, akik közül kivált a mutatvány miatt. :lol:

www.opel16v.hu

Wáááááááá...mit találtam még 2004-ből... :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Wáááááááá...mit találtam még 2004-ből... :) :D

És erre még emléxem is :D Nagy élmény volt ott krúzingolni ralifílingben :lol:

És mennyit vitáztak itt velem, hogy egy motoros jobban tud kanyarodni a szerpentinen,

mint én akkor az új konikkal, ültetve, keményítve, hiperszuper falken gumikkal... :D :D

(hozzáteszem, azóta ott se nagyon lehet már legénykedni, mert a múltkori halálos motorbaleset miatt

szinte folyamatos rendőri jelenlét van :huh: )

Link to comment
Megosztás:

És erre még emléxem is :D Nagy élmény volt ott krúzingolni ralifílingben :lol:

És mennyit vitáztak itt velem, hogy egy motoros jobban tud kanyarodni a szerpentinen,

mint én akkor az új konikkal, ültetve, keményítve, hiperszuper falken gumikkal... :D :D

(hozzáteszem, azóta ott se nagyon lehet már legénykedni, mert a múltkori halálos motorbaleset miatt

szinte folyamatos rendőri jelenlét van :huh: )

Nekem ez még most is mese habbal... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.