Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem ezt az oldalt keresed http://www.topbuzz1.carenthusiasts.co.uk/i...orous_heads.htm

Azon belül http://www.topbuzz1.carenthusiasts.co.uk/i...eads/pic008.htm

A DIS gyújtás meg egyszerü.. egy "kocka" van a hengerfej menetirány szerinti bal oldalán.. abba mennek a gyertyakábelek.. nem pedig a gyújtáselosztóba.

Ez pont egy ilyen,igaz elég sötét kép http://www.topbuzz1.carenthusiasts.co.uk/i...eads/pic002.htm

Vagy meg kell nézni az enyémet.. DIS Cossi F18+ mind stimmel... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tehát még1X, mert már rég volt és nehogy feledésbe merüljön... :wink: meg hát nem is volt rá nagyon reagálás... :)

Tehát a GSI szekció jelenlegi tagnyilvántartása szerint:

1. Atommanó

2. Aztec

3. Laci4

4. Corsa C GSI

5. FBalázs

6. Kess

7. GSITamás még nem válaszolt a felkérésre,

Tiszteletbeli Tagok:

8. Mélykék

9. Redlány amennyiben elfogadásra kerül

10.Wolfi amennyiben elfogadásra kerül

Első alakuló ülésünket 2005. Január 7-én pénteken tartjuk!!!

Helyszín: Lurdy-ház parkoló 21:00

Természetesen, minden új érdeklődőt sok szeretettel várunk !!!

Lenne pár dolog amit már nem ártana megbeszélni, ezért igazából jó lenne ha mindneki ott tudna lenni!!! Természetesen a vidéken lakó tagok felmentést kapnak... őket másnap tájékoztatjuk a fejleményekről...

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm felkészült kollégám iránymutatását :) :)

b008.jpg

És Aztec kartácsnak van igaza KS-en LuK - vagy Sachs kinek hogy tetszik - szerű képződmény, Cosworth/Coscast meg lépcsős. Egyre lükébb vagyok, de legalább a fele megvolt :roll:

Link to comment
Megosztás:

Vagy a kiscsaj karmolásaira fogom rá, otthon, hogy a hengerfej volt... :wink:

Egy idő után azért kicsit feltünő lesz, hogy a Cosworth hengerfej már lassan 1 éve a kocsiban van, de valahogy mindig összekarmol :)

ui: ha eljutsz arra szintre, hogy hengerfejekhez dörgölödzöl, akkor már mindegy van-e karmolás, mert feleséged nem lesz már :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ami még érdekes,hogy kolbenschmit-hengerfejen az a kis nyílás ami le van dugózva..........az bizony igen..........a turbónak az olajozó nyílása :)

Oda van becsövezve a turbo charger :) Szóval ha betartja az ember a bemelegedési időt (addig nem pörgeti a motort) akkor sztem a ks-jobb mint a cossi főleg ha tuningolni akar az ember :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát még1X, mert már rég volt és nehogy feledésbe merüljön... :wink: meg hát nem is volt rá nagyon reagálás... :)

Tehát a GSI szekció jelenlegi tagnyilvántartása szerint:

Tiszteletbeli Tagok:

9. Redlány amennyiben elfogadásra kerül

:shock:

köszönöm a megelőlegezett bizalmat de amíg nem tudom 100%-ban képviselni a társaságot addig csak kellő távolságból szemlélném az eseményeket

pl ma sem biztos hogy részt tudok venni a rendezvényen

matrica: sztem mindenképpen akkorát csináljatok ami pont akkora mint az oldalsó-hátsó- ablak az kircsin nézne ki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.