Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

khmmmm.... no ezt sem hiszem el hogy töled halom ....

miket mondtal te régen rá .... én is qrvára sajnalom hogy nincs már ... teljesen meg voltam vele elégedve

annak ellenére hogy az enyem annyira nem volt makulátlan

Eddig sose vezettem,nem is vennék ilyet...Ireálisan magas az ára,ennyit sose érne nekem.Ettől függetlenül kicsi elöl benne a hely,és nagyon kemény a futómű,viszont nagyon jó vezetni,szinte mindegy milyen fordulat tartományba lépsz a gázra,szinte azonnal elkezd húzni.A kemény futóműnek köszönhetöen,nagyon ott van kanyarvan is.A fék is nagyon komoly.Összeségében jó autó,csak ár érték arányban nem valami jó.Most már értem miért mondta anno Anti hogy a GSi méltó utódja lenne....de akkor is inkább ST-t vennék..Viszont mivel Anti már megvette,bizos hogy nem cseréltem volna le a vectrára......

Link to comment
Megosztás:

Tisztázzuk, hogy Tom nem robogót szeretne... :)

Méé, van má A-s jogsija? :huh:

Na a nagyvasak már veszedelmesek :D

De szerintem egy 125-ös (legálban 50-es) robogóval frankón lehet tartani a városi húzósabb tempókat is :D

Eddig pont négyszer haltam volna már meg saját hibámon kívül ha az eddigi kressekben mocin ültem volna és nem kocsiban. :D

Ha mocin vagy, máshogy mész, mint autóval. :D

De tény, hogy veszélyesebb... viszont cserébe nagyságrendekkel olcsóbb és gyorsabb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha mocin vagy, máshogy mész, mint autóval. :huh:

Igen ezt azt jelenti hogy önhibámból meg még 20szor haltam volna meg.

Szerdán volt a harmadik második szülinapunk Balázzsal mutattam már soxor a képeket. Te is letetted volna a kanalat ha anno nem az omiban ülsz amikor összetörtek, és BCsaba se taxizna most ilyen vidáman ha a kék gsi helyett egy rometen rájdolt volna

Link to comment
Megosztás:

Igen ezt azt jelenti hogy önhibámból meg még 20szor haltam volna meg.

Szerdán volt a harmadik második szülinapunk Balázzsal mutattam már soxor a képeket. Te is letetted volna a kanalat ha anno nem az omiban ülsz amikor összetörtek, és BCsaba se taxizna most ilyen vidáman ha a kék gsi helyett egy rometen rájdolt volna

Ki hogy... :huh:

Én ha motorra ülök, akkor tisztában vagyok vele, hogy veszélyesebb üzem, és ennek megfelelően óvatosabb

is vagyok. Másfél év alatt nem nagyon volt necces helyzetem sem, bár nagyon vigyáztam is, hogy ne legyen.

Ennek ellenére mondjuk a Patyinál melóidő után nem másfél óra alatt vagyok ott, hanem legrosszabb esetben

is fél óra alatt :) Jah, és harmadannyiból :D

Link to comment
Megosztás:

Neked könnyű...kicsi a légellenállás... :D :D

:lol: :D :D

A hordónak is jó a légellenállása! :huh:

Ma majdnem elütöttem egy bringás futárt a sönci kolinál sávváltás közben,pedig néztem a tükröt,meg oldalra is,de mint a villám úgy jött valahonnan mellém... :) Még jó hogy gyorsan mindeketten elkaptuk a kormányt és nem esett be alám,elnézést is kért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.