Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a baj. hogy mindig a szélsőség van, van aki tudja, hogy mi az hogy klub, pl ős manta klubtagok, akik nem fikáznak akkor sem, ha 1 hétig térdig sárban "nyaralnak", meg van aki a Blitzen visszakéri a pénzét (mintha a szervezők nem szoptak volna eléggé), majd ott marad a talin (remélem a fent említett kupés srác nem akar nálam vásárolni). Kevés a középút, ezért kevés a tagság is. És akkor még jön eg-két destruktív eszme is, hogy esse jó asse jó, meg ez minek, az minek...

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem benned J0hnny, hogy most nem mondod el, mert inkább így, meg inkább úgy, de azért itt hisztizel, hogy sz@r az egész.

Vagy kimondod, vagy maradj csendben teljesen.

Ezzel, hogy csak fikázol, mit akarsz elérni?

Valamit próbál feldolgozni... :huh: :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt magyarázom én is neki...hogy tenni is lehet...de ahhoz nem fűlik a foga...dumálni meg könnyű... :huh:

Beszéltem más vezetőségi tagokkal is,megvitatjuk majd,hogy akkor miben is tudok tevékenyen segíteni és esetleg meg is hallgatjátok,hogy én mire gondoltam. :)

Másfelöl abban igazatok van,hogy divatot csinálok abból,hogy nem vagyok tag(bár megvan az oka),ezen változtatni fogok,bár most sem én dobtam fel a labdát,kár volt felvenni...

Link to comment
Megosztás:

Jó kocsi a seat,sose cseréltem volna le a vectrára :huh:

khmmmm.... no ezt sem hiszem el hogy töled halom ....

miket mondtal te régen rá .... én is qrvára sajnalom hogy nincs már ... teljesen meg voltam vele elégedve

annak ellenére hogy az enyem annyira nem volt makulátlan

Link to comment
Megosztás:

neszóljunk bele a nagyok dolgába! :huh: Hiányzik neked hogy lebaltázzanak? :) :D :D

Nagyok? Mondjuk Stefán nem alacsony :D

Baltázni meg csak nem fognak, ha mégis, a feleségem kikaparja a szemét annak aki baltázik :D Na most a baltáról jut eszembe, hogy nekem mennyire a kedvenc filmem a Fűrész, most néztem két fuvar közt az 5. rész, hm.... nagyon zsííír film :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyok? Mondjuk Stefán nem alacsony :)

Baltázni meg csak nem fognak, ha mégis, a feleségem kikaparja a szemét annak aki baltázik :D Na most a baltáról jut eszembe, hogy nekem mennyire a kedvenc filmem a Fűrész, most néztem két fuvar közt az 5. rész, hm.... nagyon zsííír film :huh:

Különben is, engem nem baltázik senki :D ma megszólták egy páran hogy Annamari a diszpécser velem olyan kedves, senkinek nem mondja a kódját a végén csak nekem :lol: meg hasonlók :D

sok 100 felvétel közül itt van egy pár, lehet fel kéne mennem már a citadellára, megnézni magamnak ezt az Annamarit :D

Hang001.mp3

Hang212.mp3

Hang214.mp3

Hang240.mp3

Link to comment
Megosztás:

Ja...csak úgy lementél először megbotlottál az alapjárati mociban, aztán észrevetted a verda alatt kuporgó Lantit... :huh: :) :D

De nem baj...jót döglöttem úgy is itthon... :D :P

Ezen mekkkkoorááát röhögtem... :D

a lehetőség adott :lol:

most már lesz kert ahol szerelgethetsz :P :D

Nem csak medencét, aknát is kell ásni akkor :D

Neked már olyan van, ami nem kattan. A tiéd megegyezik a C20LET-ével és ha nem tévedek, akkor a V6-okéval is. De az tuti nagyban befolyásolja az alapjáratot. Nekem annó amiatt nem volt sokáig alapjáratom. Csak akkoriban senki nem tudta megmondani, hogy mi a baja, pedig kint németben még Opel szervízben is volt TECH-es vizsgálaton, de semmi. A műszeremmel meg tudom nézni, hogy jól működik-e. Egyébként azzal gyakrabban van gond, mint magával az alapjárati motorral. Én még nem láttam rossz alapjáratit...

Ha jó vettem ki a további beszélgetést, Alapjárati relén a pillangószelep potit-kapcsolót értettétek?!

Műszer amúgy jelzi.. az alapjárat, és a teljes terhelést biztos.. nálunk talán a feszültség értéket is.. nagyon rég volt már hogy nézegettük tech miket is tud..

Link to comment
Megosztás:

Kétkerekűre.

Az úgy annyira azért nemjó...:S

Ha nem összkeresek.. akkor neked kampó.. hacsak nem egy "szimót" veszel..bár ha azt, akkor meg azért.. (mert nem megy..)

Néha én is elfilózgattam rajta... bár nálunk barinőm akar nagyon mocit. meg van veszve érte...

2008-Honda-CBR125Re-small.jpg

Neki pont elég lenne.. relative kicsi, alacsony kis moci.. (bár elég drága..)

De elöbb egy szimó kell.. tanúlni.. azt döntse le.. ne egy ilyet.. összetörne rajta minden idom, többe kerülne mint 3 szimó :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.