Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

.....Nem értem miért mondjátok azt hogy nem tud tönkre menni :huh:

Nem azt mondtam, hogy nem tud tönkremenni, csak azt, hogy még soha nem láttam olyan alapjárati motort, ami szar lett volna. BMW-ben már igen, de ezekből eddig mind jó volt. Pedig fordult már itt meg pár autó, némelyik alapjáratproblémákkal is, de mindig más volt a gond.

Ha nagyon ganés a szívósorod és ettől bekoszolódik az alapjáratid, akkor meg segít egy kartergázlecsapó.

Link to comment
Megosztás:

mé nem rakjatok fel hozzam az interwares tehelyemre ... az gyors ...és nem szarakodik

sajna fel lehetne máshová tölteni.. pl a gsiclub oldalára.. csak ezen a címen lett publicálva így mindenhol ez szerepel linkként

téged láttunk ma antiéknál a kerepesin az örs felé menve?

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy nem tud tönkremenni, csak azt, hogy még soha nem láttam olyan alapjárati motort, ami szar lett volna. BMW-ben már igen, de ezekből eddig mind jó volt. Pedig fordult már itt meg pár autó, némelyik alapjáratproblémákkal is, de mindig más volt a gond.

Ha nagyon ganés a szívósorod és ettől bekoszolódik az alapjáratid, akkor meg segít egy kartergázlecsapó.

Dinynél is van egy jó alapjárati moci csak nem akarja senkinek sem odadni mert lehet szar :huh:

Az tény hogy az ismerősök között gyanusan sok a magas alapjáratos meg lassan visszamenő fordulatos és még senkitől sem hallotam, hogy vett volna új alapjárati mocit. Szerintem ami el tud romlani az el is romlik. Én sem szívesen adnék ki annyi pénzt egy ilyen kis szar kütyüre de ha fixen kiderülne, hogy az a baja összeszedném idővel rá a gempát, bár nem tudom egy ilyen szarban mi kerül ennyibe.

Link to comment
Megosztás:

Ja...csak úgy lementél először megbotlottál az alapjárati mociban, aztán észrevetted a verda alatt kuporgó Lantit... :huh: :) :D

De nem baj...jót döglöttem úgy is itthon... :D :lol:

Ha hiszed ha nem,ez tényleg így volt...Lementem elöször megnéztem hogy mi történik ha össze nyomom a csővet,meg befújtam mindent féktisztítóval.....Majd Írta Csabi a következő okoságot,lementem megnézni.Majd felhívtam hogy az enyém nem olyan.....Majd taliztunk hogy megnézzem,neki milyen van...közben Lanti felhívott hogy ide jön....... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha hiszed ha nem,ez tényleg így volt...Lementem elöször megnéztem hogy mi történik ha össze nyomom a csővet,meg befújtam mindent féktisztítóval.....Majd Írta Csabi a következő okoságot,lementem megnézni.Majd felhívtam hogy az enyém nem olyan.....Majd taliztunk hogy megnézzem,neki milyen van...közben Lanti felhívott hogy ide jön....... :huh:

amugymeg a veki nem is állt a kúton :D :)

Link to comment
Megosztás:

sajna fel lehetne máshová tölteni.. pl a gsiclub oldalára.. csak ezen a címen lett publicálva így mindenhol ez szerepel linkként

téged láttunk ma antiéknál a kerepesin az örs felé menve?

ma jártam arra párszor ...

miért mit csinaltatok ...?

rám is csöröghettetek volna .. :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Dinynél is van egy jó alapjárati moci csak nem akarja senkinek sem odadni mert lehet szar :huh:

Az tény hogy az ismerősök között gyanusan sok a magas alapjáratos meg lassan visszamenő fordulatos és még senkitől sem hallotam, hogy vett volna új alapjárati mocit. Szerintem ami el tud romlani az el is romlik. Én sem szívesen adnék ki annyi pénzt egy ilyen kis szar kütyüre de ha fixen kiderülne, hogy az a baja összeszedném idővel rá a gempát, bár nem tudom egy ilyen szarban mi kerül ennyibe.

Nincs valakinek közeli fényképe a kiszedett C20XE alapjáratiról?

Link to comment
Megosztás:

ja igen...ez meg a másik :huh: :) :D

yah egyébként a pillangoszelep pitenciometer szokott tönkre menni vagy elálitodni ..

esetedben tönkre menni mivel a tied nem mikrokapcsolos igy ezt allitani nem kell mert folyamatosan adott helyzethez ad egy ellenállást

a régi tipus pedig csak azt érzékelte hogy zarva / nyitva / full gáz

szal ez tud olyan hibát generálni amit te leirtál....

Link to comment
Megosztás:

yah egyébként a pillangoszelep pitenciometer szokott tönkre menni vagy elálitodni ..

esetedben tönkre menni mivel a tied nem mikrokapcsolos igy ezt allitani nem kell mert folyamatosan adott helyzethez ad egy ellenállást

a régi tipus pedig csak azt érzékelte hogy zarva / nyitva / full gáz

szal ez tud olyan hibát generálni amit te leirtál....

Van neked,vagy bárkinek ilyen kapcsolója?Mert ez se túl olcsó cucc :huh:

Link to comment
Megosztás:

yah egyébként a pillangoszelep pitenciometer szokott tönkre menni vagy elálitodni ..

esetedben tönkre menni mivel a tied nem mikrokapcsolos igy ezt allitani nem kell mert folyamatosan adott helyzethez ad egy ellenállást

a régi tipus pedig csak azt érzékelte hogy zarva / nyitva / full gáz

szal ez tud olyan hibát generálni amit te leirtál....

Ebben lehet valami,mert az NE-n is az volt kaka és tényleg pont ilyet produkált.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.