Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na piroskától búcsuzol te is ??? :) 210 ezer ft te az nem enyhén sok , hanem KU...VA sok! Annyiból már nem oktáviát fizethetnél havonta :huh:

De számoljuk bele, hogy nem a te lóvéd áll benne, ha kell téligumi adják, ha féket kell cserélni csinálják, ha összetöröd kifizeted az önrészt, és másnap gurulsz a másikkal...ha bármi gáz van rögtön ott a kövi....nem a sajátodba tolod a km-t...szóval relatív az a 210...

Link to comment
Megosztás:

Kis javítás:Az alapjárati motor árára rosszul emlékeztem...50e forint felett van az ára...Még jó hogy olcsó az alkatrész :huh:

Koni:Nem kérdeztem meg csak a sajátomat.....Az árak változnak az árfolyam szerint.Caravanhoz hátsót nem adtak még el soha egy darabot sem...így nem is tudja mennyi az ára.Komplett szett nincs caravanhoz.Emiatt a rugót külön kellene megvennem 40e forintért...Azt nem kértem.Az első,annyi mint amennyit sonique írt,van is készleten.Hátsóra pontos árat jövöhéten mondanak.Ha van kint raktáron akkor hónap végén itt lesz ha nincs akkor kb április vége......(talán mert le kell gyártani)Minden hónap 15.én adnak le rendelést,hónap végére érkezik meg.......Első van raktáron :D

Az autó megmarad,de nem azért mert meggondoltam magam...Hanem azért mert erre most nincs pénzem,meg a vevők sem tolongnak.A véleményem úgyanúgy áll, ezekre az autókra ilyen alkatrész árak mellett nem szabad pénzt költeni......És össze hasonlíthatattlan bármelyik újabb autóval..Amikor tehetem úgy is a másikat fogom használni :)

Link to comment
Megosztás:

Kis javítás:Az alapjárati motor árára rosszul emlékeztem...50e forint felett van az ára...Még jó hogy olcsó az alkatrész :huh:

Érdemes lenne egy telefont megeresztni.

Másrészt miért cseréled?

Biztos az a rossz?

Dininek nincs jó állapotú bontott?

Halkan jegyzem meg,nekem daewoo vagy ha jobban tetszik chevrolet alapjárati van benne és tökéletes,mivel az is GM moci és olcsóbb a cucc hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Érdemes lenne egy telefont megeresztni.

Másrészt miért cseréled?

Biztos az a rossz?

Dininek nincs jó állapotú bontott?

Halkan jegyzem meg,nekem daewoo vagy ha jobban tetszik chevrolet alapjárati van benne és tökéletes,mivel az is GM moci és olcsóbb a cucc hozzá.

Csak az xe-hez ilyen drága.......Bontott mennyivel jobb?Eddig se raktam bontott cuccokat a kocsimba,ezután meg pláne nem fogok :) Akkora szívás kicserélni,hogy nem kisérletezek mással......Biztos hogy az a baja :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csak az xe-hez ilyen drága.......Bontott mennyivel jobb?Eddig se raktam bontott cuccokat a kocsimba,ezután meg pláne nem fogok :D Akkora szívás kicserélni,hogy nem kisérletezek mással......Biztos hogy az a baja :huh:

ha nem nyomnád ki mindenhol a szemét nem lenne rossz :D :)

Link to comment
Megosztás:

Csak az xe-hez ilyen drága.......Bontott mennyivel jobb?Eddig se raktam bontott cuccokat a kocsimba,ezután meg pláne nem fogok :) Akkora szívás kicserélni,hogy nem kisérletezek mással......Biztos hogy az a baja :huh:

Ok!

Vedd meg a gyárit akkor,én csak segíteni akartam,de ha nem hát nem...

Link to comment
Megosztás:

Csak az xe-hez ilyen drága.......Bontott mennyivel jobb?Eddig se raktam bontott cuccokat a kocsimba,ezután meg pláne nem fogok :) Akkora szívás kicserélni,hogy nem kisérletezek mással......Biztos hogy az a baja :huh:

Ezt nagyon érdemes megvenni annyiért, István, hívd fel, és ha annyi, ako törlöm nálunk, én nem tom annyiért adni.

Link to comment
Megosztás:

Ok!

Vedd meg a gyárit akkor,én csak segíteni akartam,de ha nem hát nem...

Eddig Viktor amiket ajánlott jó volt.....Ha volt olyan ugy,amit érdemes volt megvenni akkor azt vettem meg...De ez nem az a kategória amivel érdemes szorakozni,mert tényleg nem olyan egyszerű kicserélni.....Sőt az autó szerelő is azt mondta hogy ezt vegyem meg,és bontottal ne is probálkozzak.Gondolom nem véletlen mondta. :huh:

Csak azért írtam le mennyibe kerül,hogy ne a 28e ből induljatok ki :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig Viktor amiket ajánlott jó volt.....Ha volt olyan ugy,amit érdemes volt megvenni akkor azt vettem meg...De ez nem az a kategória amivel érdemes szorakozni,mert tényleg nem olyan egyszerű kicserélni.....Sőt az autó szerelő is azt mondta hogy ezt vegyem meg,és bontottal ne is probálkozzak.Gondolom nem véletlen mondta. :huh:

Csak azért írtam le mennyibe kerül,hogy ne a 28e ből induljatok ki :)

Én sem a kisujjamból szoptam ki,amit mondok,de ha nem,hát nem.

Azért Demóval beszéltem volna erről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.