Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pista amúgy meg két moci díszelemet szeretnék letisztíttatni, hogy lelehessen normálisan fújni. Megőszülnék mire megcsiszolnám őket kézzel.

Mondtam hogy elviszem neked.

Tök jó amikor István félévente eldönti hogy eladja a gsit akkor van legalább mozgás a fórumon. :D

Én nem vittem még egyszer sem szerelőhöz az enyémet :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tök jó amikor István félévente eldönti hogy eladja a gsit akkor van legalább mozgás a fórumon. :P

Én nem vittem még egyszer sem szerelőhöz az enyémet :D :)

Ha ez kell beírom havonta is :lol: :D :D

Ráadásul feleslegesen támadot le mindenki,mert a mostani árfolyam szerint kicsit magasabb a törlesztő,mint mikor számoltuk...így marad a kocsi....Holnap el is megyek megrendelni a 4db konit :D

A kárászy honlapján vannak árak.Az első 25/db a hátsó 17e......Többre számítottam.Már csak azt nem tudom milyen rugót tegyek bele :huh: 2-3centi emelés lenne a legideálisabb :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ha ez kell beírom havonta is :D :D :lol:

Ráadásul feleslegesen támadot le mindenki,mert a mostani árfolyam szerint kicsit magasabb a törlesztő,mint mikor számoltuk...így marad a kocsi....Holnap el is megyek megrendelni a 4db konit :D

A kárászy honlapján vannak árak.Az első 25/db a hátsó 17e......Többre számítottam.Már csak azt nem tudom milyen rugót tegyek bele :huh: 2-3centi emelés lenne a legideálisabb :D :)

turbooot bele :D

Link to comment
Megosztás:

Ha ez kell beírom havonta is :D :D :lol:

Ráadásul feleslegesen támadot le mindenki,mert a mostani árfolyam szerint kicsit magasabb a törlesztő,mint mikor számoltuk...így marad a kocsi....Holnap el is megyek megrendelni a 4db konit :D

A kárászy honlapján vannak árak.Az első 25/db a hátsó 17e......Többre számítottam.Már csak azt nem tudom milyen rugót tegyek bele :huh: 2-3centi emelés lenne a legideálisabb :D :)

elöre 28179ft ha a 1282 est veszed

nem tom mi a külömbség mert nekem 1283 es van és elöl ugye megegyezik a 2 kocsi

a hatso meg télleg 80-2715SP20 17eft de már ez is 20 al röviditett

szal joval olcsobb lett a hatso már az enyemhez is csak 23eft

Link to comment
Megosztás:

Ha ez kell beírom havonta is :lol: :D :D

Ráadásul feleslegesen támadot le mindenki,mert a mostani árfolyam szerint kicsit magasabb a törlesztő,mint mikor számoltuk...így marad a kocsi....Holnap el is megyek megrendelni a 4db konit :D

A kárászy honlapján vannak árak.Az első 25/db a hátsó 17e......Többre számítottam.Már csak azt nem tudom milyen rugót tegyek bele :huh: 2-3centi emelés lenne a legideálisabb :P :D

Vegyél rugót is Konit :)

Ha nem tetszik átveszem :D

Azért érdeklődéssel várom, hogy ha valami nincs raktáron, akkor azt milyen áron tudják hozni.

Link to comment
Megosztás:

Vegyél rugót is Konit :lol:

Ha nem tetszik átveszem :D

Azért érdeklődéssel várom, hogy ha valami nincs raktáron, akkor azt milyen áron tudják hozni.

Ha egyszer bekerül a rugó,akkor ki nem veszem többet :D Holnap megkérdezem mik a lehetőségek :D

Akik meg kardoskodtak a megtartás mellett....küldjél el a számukat priviben...tudjam kiket kell felhívni ha lerohadok valahol :huh: :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer bekerül a rugó,akkor ki nem veszem többet :lol: Holnap megkérdezem mik a lehetőségek :D

Akik meg kardoskodtak a megtartás mellett....küldjél el a számukat priviben...tudjam kiket kell felhívni ha lerohadok valahol :huh: :) :D :D

engem eddig is bármikor felhivhattál volna...számom tudod :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg István csinálja úgy, ahogy gondolja...ha neki az a jó, hogy eladja, és vesz valami másikat, akkor legyen úgy...én sem értek vele egyet, de nem fogom lebeszélni róla...nagyfiú már...

Jól nyomod wazze :) Semmi sem tart örökké, én is elfogom adni a gsi-t már csak idő kérdése szerintem mondjuk én csak azért mert veszek egy új Octáviát vagy Passatot, a melóm miatt, nincs kedvem sokáig havi 210.000-et fizetni bérleti díjra, inkább menjen bele a sajátomba! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer bekerül a rugó,akkor ki nem veszem többet :lol: Holnap megkérdezem mik a lehetőségek :D

Akik meg kardoskodtak a megtartás mellett....küldjél el a számukat priviben...tudjam kiket kell felhívni ha lerohadok valahol :huh: :) :D :D

szerintem a legtöbb telefonszamot tudod és sokkal 1xrübb sztem azt megjegyezni ki nem monda hogy tartsd meg :D

Link to comment
Megosztás:

elöre 28179ft ha a 1282 est veszed

nem tom mi a külömbség mert nekem 1283 es van és elöl ugye megegyezik a 2 kocsi

a hatso meg télleg 80-2715SP20 17eft de már ez is 20 al röviditett

szal joval olcsobb lett a hatso már az enyemhez is csak 23eft

Tényleg olcsóbb lett, rá kéne nekem is ugrani :huh:

A -60-hoz már rövidített kell? Mondjuk kicsit drágább de attól félek, hogy a normálnál koppana a gátló, vagy még nem?

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer bekerül a rugó,akkor ki nem veszem többet Holnap megkérdezem mik a lehetőségek

Akik meg kardoskodtak a megtartás mellett....küldjél el a számukat priviben...tudjam kiket kell felhívni ha lerohadok valahol :)

Én nem kardoskodtam, de felhívhatsz ha lerohadsz :D

Konik: 35-ös rugesszal megkérdeznéd esetleg a variációkat?

Ha jól tudom, kettő van, a piros meg a sárga cucc..(1110-es, és a

1130-as.)

Illene nekem is cserélnem őket...(hátúl pl. még azok a gátlók vannak, amivel vettem több mint 5 éve..)

Opel16V Gabii.. lebuktááááá :D :D

Mondom barinőmnek(ott lakik),jééé ezt az "Omit" ismerem.. vagy mégse az lenne.. akkor tolattam vissza, és néztem meg az oldalán a feliratot..és láttalak meg.. :lol:

Jóóó sötét az a kocsi.. nem látszol benne.. (vagy csak kicsúszott a párnád? ) csak viiiiic!! :huh:

De ha jól láttam, nem voltál egyedül, így inkább nem zavartalak....

Link to comment
Megosztás:

Jól nyomod wazze :D Semmi sem tart örökké, én is elfogom adni a gsi-t már csak idő kérdése szerintem mondjuk én csak azért mert veszek egy új Octáviát vagy Passatot, a melóm miatt, nincs kedvem sokáig havi 210.000-et fizetni bérleti díjra, inkább menjen bele a sajátomba! :huh:

Na piroskától búcsuzol te is ??? :D 210 ezer ft te az nem enyhén sok , hanem KU...VA sok! Annyiból már nem oktáviát fizethetnél havonta :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.